EURO 2024. Słupska Strefa Kibica podczas meczu Polska - Austria 1:3 [ZDJĘCIA]

PW
Słupska Strefa Kibica na stadionie przy ulicy Zielonej.
Słupska Strefa Kibica na stadionie przy ulicy Zielonej. Łukasz Capar
Słupska Strefa Kibica na stadionie przy ulicy Zielonej. Duże zainteresowanie wydarzeniem oraz wspólne kibicowanie biało-czerwonym!

Miasto Słupsk zorganizowało Strefę Kibica na płycie stadionu przy ulicy Zielonej. Organizatorzy przygotowali z tej okazji telebim o powierzchni 15 metrów kwadratowych. Kibice zgromadzeni pod zadaszoną trybuną oglądali i gorąco kibicowali reprezentacji Polski w meczu z Austrią.

Na miejscu mieszkańcy mogli zaopatrzyć się w kibicowskie gadżety. Na miejscu była także fotobudka, dmuchańce i stoisko do malowania twarzy dla najmłodszych. Ci, którzy zgłodnieli mogli posilić się w strefie gastronomicznej.

Reprezentacja Polski przegrała mecz

Reprezentacja Polski rozegrała dziś drugi mecz na Euro 2024. Na przeciwko stanęła reprezentacja Austrii, która po dobrym meczu zwyciężyła 3:1.

Polscy zawodnicy słabo weszli w mecz, a efektem była strata bramki w 9 minucie - celnym strzałem z główki popisał się Gernot Trauner. Od tamtego momentu nasi gracze zaczęli śmielej atakować i stwarzali duże zagrożenie pod bramką rywali. Efektem była bramka Krzysztofa Piątka w 30 minucie. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W drugiej odsłonie meczu na placu gry pojawił się Robert Lewandowski. W 66 minucie Christoph Baumgartner wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Niewiele później bo w 78 minucie - Marko Arnautovic pokonał Wojciecha Szczęsnego z rzutu karnego. Wynik meczu nie uległ zmianie, a reprezentacja Austrii może cieszyć się ze zdobytych 3 punktów.

Reprezentacja Polski po dwóch meczach Euro 2024 ma na koncie zero punktów i nie ma już żadnych szans na awans do fazy pucharowej turnieju.

Zapraszamy do galerii zdjęć naszego fotoreportera!