Gdzie Lewy nie może, tam... Czyli MEMY po meczu Albania - Polska

ds
Polska reprezentacja Polski wygrała 1:0 z Albanią, w meczu eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw świata. W Tiranie biało-czerwonym grało się bardzo ciężko, nie mogli przebić się przez obronę rywali, sami kilka razy byli zagrożeni utratą gola. Wreszcie, w 77. minucie bramkę dla Polski zdobył Karol Świderski! Gdy Polacy cieszyli się ze strzelonego gola, z trybun w ich stronę poleciały butelki, a sędzia przerwał mecz. Po kilkunastu minutach spotkanie zostało wznowione, ale wynik już się nie zmienił. A jak to widział internet? Zobaczcie najlepsze MEMY po meczu Albania - Polska >>>