1 1 połowa

Zagłębie Sosnowiec

0

0 1 połowa

• Sędzia kończy spotkanie. GKS Bełchatów pokonał Zagłębie Sosnowiec 2:0. Sosnowiczanie w kryzysie oddalają się od czołówki tabeli 1. ligi. Dziękujemy za uwagę.

• Bardzo duży błąd Fabisiaka, który znalazł się na środku boiska i Petr Zapalac uderza z połowy boiska i piłka wpada po koźle do pustej bramki. 2:0!

• GOOOOOOOOOL! Petr Zapalac!

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Sierczyński przedzierał się prawą stroną, minął dwóch bełchatowian, ale dalej nie dał już rady i nawet nie wywalczył wyrzutu z autu.

• Dawid Flaszka zastępuje Alena Ploja.

• Zgarda ukarany żółtą kartką po faulu na Udoviciću.

• Papikjan mija zawodnika Zagłębia przy linii końcowej, ale przyszło wsparcie i ostatecznie zawodnik gospodarzy traci piłkę.

• Niecałe 10. minut do końca meczu. Czy Zagłębie stać choćby na remis w tym spotkaniu?

• Akcja Wilka z Bajdurem na lewej stroni i będzie rzut rożny. Wilk zagrywa z narożnika, piłka po wybiciu trafia pod nogi Dudka, który prostopadle zagrywa do Araka, ale ten uderza ponad bramką.

• Druga połowa stanowczo gorsza dla oka od pierwszych 45. minut. Nie tylk ze względu na brak bramek.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Jakub Wilk zmienia Martina Pribule.

• Pierwsza zmiana w drużynie Rafała Ulatowskiego. Opuszcza boisko Demianiuk, a w jego miejsce Stanisławski.

• Kolejna zmiana w zespole Zagłębia. Arak zmienia faulowanego przed chwilą Paluchowskiego.

• Faulowany Paluchowski w środku boiska.

• Akcja Zagłębia lewą stroną, dośrodkowywał Pribula w pole karne, ale dobrze obrońca zgrał piłkę klatką piersiową do bramkarza.

• Rzut wolny z boku pola karnego, Dudek uderza na bramkę i z najwyższym trudem Krakowiak.

• Lukas Klemenz fauluje Udovicića i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Ależ błąd zawodników Zagłębia. Nieporozumienie Sierczyńskiego z Fabisiakiem, pika trafiła pod nogi Ploja, który minął bramkarza gości, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Fidziukiewicz opuszcza boisko, a w jego miejsce Bajdur.

• Rzut wolny dla GKS-u. Rachwał uderza po raz kolejny w mur.

• Bajdur szykuje się do wejścia na murawę.

• Już wszystko wróciło do normy i przy piłce bełchatowianie.

• Zgarda leży na murawie po starciu z Bartczakiem.

• Świetna piłka Matusiaka do Sierczyńskiego, który z prawej strony dośrodkował w pole karne, ale piłka spadła na głowę obrońcy, który wybił ją na rzut rożny. Dośrodkowanie z narożnika, Vezalov uderza obok bramki.

• Rzut wolny dla GKS-u. Rachwał uderza w mur.

• Rzut rożny dla GKS-u. Dośrodkowanie w pole karne Zapalacza, ale piłka przeszła przez całe pole karne i opuściła boisko.

• Rozpoczynamy druga połowę.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. GKS Bełchatów prowadzi 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec. Druga połowa zapowiada się ciekawie.

• Sędzia przedłużył spotkanie o jedną minutę.

• Pribula minął Klemenza, ale ten wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny. Dośrodkowanie Dudka bez zagrożenia.

• Kibice Zagłębia na sektorze bez koszulek dopingują swój zespół. Musi być w Bełchatowie na prawdę gorąco.

• Po akcji Zagłębia piłka ląduje pod nogami Dudka, który przełożył piłkę na prawą nogę i uderzył, ale Krakowiak dobrze przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Błąd Vezalova i będzie rzut rożny. Dośrodkowanie w pole karne, ale przeszkodzili sobie zawodnicy gospodarzy i piłka opuściła pole karne.

• Po naporze gospodarzy do głosu próbują dojść goście i stworzyć okazję do wyrównania.

• Dobra akcja gości. Żarko Udovicić wpadł z lewej strony w pole karne i wycofał piłkę na 16. metr, gdzie był Sebastian Dudek który uderzył na bramkę i broni Krakowiak.

• Znów groźnie przed bramką gości. Dośrodkowanie w pole karne piłka wybita przez obrońcę spada pod nogi Papikjana i znów Fabisiak broni ten strzał.

• Kolejny rzut rożny dla GKS-u. Dośrodkowanie w pole karne wybija Matusiak, piłka spada pod nogi Papikjana, który bez zastanowienia uderza na bramkę Zagłębia i z najwyższym trudem broni Fabisiak.

• Piłka dośrodkowana z rzutu rożnego wpada w środek pola karnego, gdzie znalazł się niepilnowany Vaclav Cverna i skierował noga piłkę do siatki. 1:0!

• GOOOOOOOOOOOL! Vaclav Cverna!

• Demianiuk minął Vezalova, podał w kierunku Ploja, ale szybciej interweniował Markowski.

• W dzisiejszym spotkaniu oglądamy dużo walki w środku boiska ze strony obu zespołów.

• Druga strona boiska i rzut wolny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowuje w pole karne i obrońca GKS-u wybija piłkę za linię boczną.

• Udovicić po dośrodkowaniu w pole karne próbował zgrać do Fabisiaka, ale nie dokładnie i będzie rzut rożny. Kolejny rzut rożny bez zagrożenia.

• Rzut wolny dla GKS-u. Dośrodkowanie w pole karne, ale bardzo niedokładne i piłka w rękach Fabisiaka.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie Dudka w pole karne, duże zamieszanie w polu karnym, piłka w siatce, ale na pozycji spalonej był zawodnik Zagłębia.

• Na razie głośniejsi na stadionie kibice Zagłębia, a my wracamy do gry.

• Przerwa w grze spowodowana odpaloną pirotechniką przez kibiców gości.

• Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, do piłki doszedł Cverna ale jego strzał zablokowany i będzie rzut rożny. Rzut rożny bez zagrożenia dla Fabisiaka.

• Bartczak z Matusiakiem odebrali piłkę Zapalaczowi, a ten faulował Bartczaka.

• Dośrodkowania Zapalacza, piłka w rękach Fabisiaka.

• Patryk Rachwał dośrodkowywał do Cezarego Demaniuka, jednak ten został złapany na spalonym.

• Gospodarze spotkania grają w białych strojach, z kolei goście w zielono-czarnych spodenkach.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Zagłębie Sosnowiec - rezerwowi: Matko Perdijić, Łukasz Sołowiej, Grzegorz Fonfara, Jakub Arak, Carles Martinez, Michał Bajdur, Jakub Wilk.

• GKS Bełchatów - rezerwowi: Paweł Lernacik, Dawid Flaszka, Piotr Witasik, Hieronim Gierszewski, Albin Maciejewski, Mateusz Szymorek, Szymon Stanisławski.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec!