GOSRiT lepszy w Ustce, porażka Jantara

Mariusz Surowiec
W pierwszej połowie meczu Wojciech Wilhelm ratował swój zespół przed utratą bramki. Mariusz Surowiec
MKS Jantar Ustka przegrał w ostatniej jesiennej kolejce rozgrywek IV ligi. Na własnym obiekcie podopieczni trenera Piotra Piszko ulegli 0:2.

Od początku spotkania przewaga należała do gości, którzy częściej witali w polu karnym Wojciecha Wilhelma. Piłkarze z Luzina stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji ale dobrze w bramce spisywał się golkiper z Ustki. Goście swoją przewagę potwierdzili w 38 minucie meczu. Po rzucie rożnym i wybiciu piłki przed pole karne do piłki dopadł Karol Piątek który precyzyjnym strzałem posłał futbolówkę pod poprzeczkę bramki.

II połowa nie przyniosła zmiany w obrazie gry. Jantar próbował co prawda konstruować akcje ale większość z nich kończyła się na 16 metrze przed bramką Luzina. w 81 minucie meczu rezultat spotkania ustalił Paweł Rutkowski.

MKS Jantar Ustka - GOSRiT Luzino 0:2 (0:1)

0:1 Karol Piątek 38 min
0:2 Paweł Rutkowski 81 min

MKS Jantar Ustka - Wilhelm - Boszke, Kozera (Wiśniewski 85), Niewadził (Stańczyk 75), Oleszczuk, Karpiński (Cichoński 66), Kaczmarek, Cudziło, Barnik, Lisowski, Wójcik