Grupa Sierleccy Czarni bez szans w Wałbrzychu

Michał Piątkowski
Łukasz Capar
Słupszczanie zagrali najsłabszy mecz w sezonie i zostali rozbici przez przeciwników 90:69.

Ten mecz od początku w wykonaniu Czarnych wyglądał fatalnie. Wałbrzyszanie bardzo dobrze bronili, a Czarni nie mieli żadnego pomysłu na rozbicie ich defensywy. W ekipie ze Słupska szwankowała skuteczność, zawodnicy często pudłowali z prostych pozycji, a gospodarze bezlitośnie to wykorzystywali. Do przerwy było 45:23 dla Górnika i nic nie zwiastowało, na to że sytuacja może się zmienić.

Jak można było przewidywać druga połowa nie przyniosła większych zmian. Słupszczanie niesamowicie się męczyli a ich gra w żadnym aspekcie nie przypominała tej z poprzednich meczów. Ostatecznie po niesamowicie jednostronnym meczu Górnik wygrał 90:69.

Górnik Wałbrzych – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 90:69 (22:9, 23:14, 20:24,25:22)

Górnik: Malesa 12, Koperski 9 (2x3), Jakóbczyk 25 (4), Bojanowski 2, Cechniak 10, Wróbel 5, Kamiński 7 (1), Ratajczak 10, Zywert 10

Czarni: Kordalski 9 (1), Pieloch 6, Pabian 22 (2), Śmigielski 24 (1), Długosz 1, Przyborowski 7 (1)