Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przegrali pierwszy mecz finałowy w słupskiej Hali Gryfia z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych 67-79 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Michał Piątkowski
W pierwszym finałowym meczu rozgrywanym w słupskiej Hali Gryfia, drużyna Czarnych przegrała z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych 67-79.

Po dobrym rozpoczęciu meczu przez słupszczan, goście zacieśnili obronę już na połowie gospodarzy i zmusili ich do popełniania błędów. Najpierw dogonili, a następnie zbudowali bezpieczną przewagę nad zaspałem Czarnych. Nasi koszykarze po przerwie wyszli bardzo zmotywowani i z rządzą do odrabiania strat. Niestety pogoń nie udała się i goście wygrali pierwszy mecz finałowy.

Drugi mecz zaplanowany jest na jutro, na godzinę 18:00 również w Słupsku.

Zapraszamy na galerię zdjęć i wideo z konferencji prasowej.

Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 67 -79 (19:23, 12:25, 21:18, 15:13) Górnik Trans.eu Wałbrzych

Czarni: Śmigielski 17, Słupiński 14, Kordalski 11, Pabian 10, Kurpisz 7, Musiał 5, Kulikowski 3,

Górnik: Jakóbczyk 15, Zywert 12, Cechniak 11, Bojanowski 11, Ochońko 10, Wróbel 8, Malesa 4, Koperski 3, Durski 3, Ratajczak 2