MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przegrali z King Szczecin 77:92 (zdjęcia)

Mariusz Surowiec
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przegrali z King Wilkami Szczecin 77:92
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przegrali z King Wilkami Szczecin 77:92 Łukasz Capar
Koszykarze ze Słupska przegrali 2 mecz w sezonie. Tym razem musieli uznać wyższość drużyny ze Szczecina.

Podopieczni Mantasa Cesnauskisa kiepsko zaczęli mecz i po pierwszej kwarcie przegrywali 10 punktami 16:26. Druga kwarta była bardziej wyrównana jednak ta również padła łupem przyjezdnych. Gracze ze Słupska zawodzili przy rzutach z dystansu i bardzo słabo wykonywali rzuty osobiste.

Trzecia odsłona wlała nieco nadziei w serca kibiców ze Słupska jednak w IV kwarcie King opanował emocje i zasłużenie wygrał w słupskiej hali Gryfia.

Dla słupszczan najwięcej punktów (19) zdobył W. Garrett. Dla gości S. Dorsey-Walker (24).

Grupa Sierleccy Słupsk - King Szczecin 77:92 (16:26 22:27 24:15 15:24)