Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 57:77

Mariusz Surowiec
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 57:77 Łukasz Capar
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk doznali wysokiej porażki w pierwszym meczu półfinałowym Polskiej Ligi Koszykówki.

Pierwsza połowa spotkania była niezwykle nerwowa i wyrównana. Czarni byli minimalnie lepsi po pierwszej kwarcie ale w drugiej odsłonie goście odrobili straty i na przerwę schodzili z niewielką przewagą. Czarnym brakowało skuteczności rzutowej a koszykarze Śląska skutecznie powiększali swoją przewagę. Po ostatnim gwizdku sędziego Śląsk prowadził 20 punktami zwyciężając 77:57. Kolejny mecz Czarni rozegrają w czwartek 5 maja.

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 57:77 (23:20 12:21 10:20 12 16)