Grupa Sierleccy Czarni Słupsk zagra w niedzielę w Szczecinie. SKSK Piekło Północy zaprasza na wyjazd!

Przemysław Wawryk
SKSK Piekło Północy zaprasza na mecz wyjazdowy.
SKSK Piekło Północy zaprasza na mecz wyjazdowy. Łukasz Capar
W ostatniej kolejce Orlen Basket Ligi, Grupa Sierleccy Czarni Słupsk dość łatwo wygrała z faworyzowanym Śląskiem Wrocław. Teraz przyszedł czas na wyjazd do Szczecina na mecz z mistrzem Polski - Kingiem Szczecin. Klub Kibica organizuje wyjazd na te spotkanie. Będzie również okazja do zdobycia jubileuszowego szalika.

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, po nienajlepszych ostatnich meczach, wygrała we własnej hali z WKS Śląskiem Wrocław. Gra słupskiego klubu była tak dobra, że goście z Dolnego Śląska do przerwy zdobyli jedynie 13 punktów. Druga połowa to spokojne kontrolowanie meczu i wygrana 78:53.

Następny mecz Czarni rozegrają w Szczecinie. SKSK Piekło Północy organizuje wyjazd na to spotkanie. Przy pełnym autokarze, koszt transportu będzie wynosił około 80 zł, a bilet to maksymalnie 30 zł na osobę. Jak informuje Klub Kibica, zostały jeszcze miejsca.

Uczestnicy wyjazdu będą mogli wygrać jubileuszowy szalik XX-lecia. Jest to jedyna taka okazja, aby zdobyć za darmo ten kolekcjonerski szalik!