Gryf II Słupsk - Myśliwiec Tuchomie 0:3 (0:0) [zdjęcia]

[email protected]
Gryf II Słupsk - Myśliwiec Tuchomie 0:3 (0:0)
Gryf II Słupsk - Myśliwiec Tuchomie 0:3 (0:0) Łukasz Capar
W środę (20.09) na boiskach naszego regionu odbyły się spotkania trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu słupskiego.

W Słupsku Gryf II Słupsk (juniorzy grający w Pomorskiej Lidze Juniorów) uległ grającemu w klasie okręgowej Myśliwcowi Tuchomie 0:3 (0:0). Goście w drugiej połowie zaprezentowali właściwie 100% skuteczność.

W pierwszej połowie nie działo się zbyt wiele ciekawego na boisku. Godny odnotowania był jedynie strzał z dystansu Kacpra Bednarczyka. Po przerwie bardzo dobry strzał oddał Kacper Łaga i golkiper Myśliwca z najwyższym trudem wybronił przenosząc piłkę nad poprzeczką.

Sygnał do ataku ze strony gości dał Szymon Żmuda-Trzebiatowski, który oddał płaski strzał na słupską bramkę. Następnie strata w środku pola, zagranie na dobieg do Adama Grossa, który uderzył po długim rogu zdobywając prowadzenie dla Myśliwca.

Sześć minut potem dogranie z lewej strony i głową uderzał piłkę Gross trafiając w słupek. Natychmiast jednak dobił już celnie do siatki.

Wynik ustalił po rzucie rożnym Żmuda-Trzebiatowski. Niepilnowany przez nikogo przyjął zagraną piłkę i natychmiast uderzył z 10 metrów. Więcej goli już nie padło.

Bramki:0:1 Adam Gross (63), 0:2 Adam Gross (69), 0:3 Szymon Żmuda-Trzebiatowski (73)

Gryf: Łącki - Gniadek, Sosnówka (77 Kiełb), Gawiński, Gołtowski (68 Sz.Mytych), Łaga, Łochowski, Borowiec, Mateńko, Wiśniewski (77 Rolnik), K.Bednarczyk (73 Weterle).

Myśliwiec:Michańczyk - Demko (90 E.Jenta), Kajetowski (88 Ryngwelski), Chamier-Ciemiński, Treder, Gross (83 Zinko), Penkowski, C.Jenta, Barra, Żmuda-Trzebiatowski (85 Reschka), Gut.

Inne wyniki:

Słupia Kobylnica - Karol Pęplino 3:5 (2:3), Granit Kończewo - Sparta Sycewice 1:6 (0:3), GKS Kołczygłowy - Czarni Czarne 1:6 (1:1), MKS Debrzno - Piast Człuchów 5:2 (1:0), Chrobry Charbrowo - Leśnik Cewice 1:3 (1:0), GTS Czarna Dąbrówka - Kaszubia Studzienice po dogr. 3:2 (2:2, 1:2), Brda Przechlewo, Jantar Ustka i Stal Jezierzyce miały wolny los.