Gryf Słupsk był bliski pokonania Jaguara Gdańsk (zdjęcia)

W meczu na szczycie tabeli IV ligi, Gryf Słupsk zremisował z Jaguarem Gdańsk 2:2 (0:1). Jaguar zajmuje 2. miejsce, a Gryf jest trzeci.

Do 25. minuty Gryf grał bardzo dobrze. Nie wykorzystali okazji Daniel Piechowski i Tomasz Piekarski. Fabian Słowiński mógł zdobyć gola po zamieszaniu podbramkowym, dobrze operował też tradycyjnie na boku boiska Zieliński. To jednak goście wyszli na prowadzenie po problematycznym zagraniu. Po przerwie jednak szybko wyrównał Słowiński z podania Zielińskiego. Piekarski wyprowadził Gryfa na prowadzenie w 81. minucie po asyście Słowińskiego. Wyrównanie padło po rzucie wolnym Deleu i głową delikatnie trącił piłkę Paweł Rzepnikowski.

Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 2:2 (0:1)

0:1 Daniel Mikołajewski (41), 1:1 Fabian Słowiński (53), 2:1 Tomasz Piekarski (81), 2:2 Paweł Rzepnikowski (93-głową)

Gryf: Bielańczuk - D.Więckowski (70 Szymon Mytych), Kozakowski, Piechowski, Parzych, K.Gołojuch, Jendruch, Piekarski, Gregorek (90 Dąbrowski), Zielński (95 M.Majcher), Słowiński.