Gryf Słupsk - Koral Dębnica 1:2 (wideo)

Gryf przegrał z Koralem 1:2.
Gryf przegrał z Koralem 1:2. Łukasz Capar
Po serii dobrych spotkań, piłkarzom Gryfa przyszło przełknąć gorycz porażki. W towarzyskim meczu ulegli 1:2 (1:2) trzecioligowemu Koralowi Dębnica, który prowadzi były trener słupszczan, Grzegorz Wódkiewicz.

Akcentów słupskich w drużynie gości było więcej. Szymon Gibczyński strzelił dwa gole (7. i 35. minuta). Dębnicki napastnik pokazał walory z których był znany w ekipie słupskiej. Wykorzystał dośrodkowania Dawida Wachnika. Ładny był drugi jego gol, gdy uderzył z pierwszej piłki zaskakując Kamila Gołębiewskiego. W ekipie gości zagrali również dwaj inni byli zawodnicy Gryfa, Arkadiusz Wódkiewicz i Marcin Dworacki. Kierowana przez niego obrona nie pozwoliła gryfitom na wiele, ktorych stać w środowy wieczór było tylko na jednego gola.

Wrzutkę Marcina Kozłowskiego (20. minuta) zamienił na gola Łukasz Stasiak strzałem z kilku metrów. W drużynie słupskiej zabrakło kontuzjowanego Tornike Gobalii. Następny mecz słupszczanie rozegrają w sobotę o 12.00 z juniorami Arki Gdynia, grającymi w Centralnej Lidze Juniorów.

Gryf Słupsk - Koral Dębnica 1:2 (1:2)
0:1 Szymon Gibczyński (7), 1:1 Łukasz Stasiak (20), 1:2 Szymon Gibczyński (35)

Gryf: Gołębiewski (58 Szuciło) - S.Schulz (46 Baranowski), Jarowski (80 Marciniak), Bobrowski, K.Oblizajek (46 K.Ulanowski), Kozłowski, D.Kaczmarek (63 D.Mikulski), Świdziński (80 Janc), B.Stępień (46 Telus), Węgliński (63 Nałęcz), Stasiak (63 Wyka).

Koral: Babiński - Szopiński, Kowalczyk, Dworacki, Kubiszewski, Wachnik, Kierski, Steinborn, Reca, S.Gibczyński, Węglowski oraz Kartuszyński, A.Wódkiewicz, A.Kaczmarek, Gołuński, Żukowski, M.Gibczyński.