Gryf Słupsk - Olimpijczyk Kwakowo 1:3

W Słupsku odbył się mecz na szczycie ligi Junior D1 w roczniku 2005. Spotkały się dwa zespoły, które do tej pory wygrywały wszystkie swoje mecze. Był to pojedynek o pierwsze miejsce w rundzie jesiennej.

Gryf Słupsk grał z Olimpijczykiem Kwakowo. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Jak na dwie najlepsze drużyny przystało, spotkanie to było ozdobą całej rundy.

W pierwszej połowie przewagę miał zespół ze Słupska i do przerwy po strzale z rzutu wolnego prowadził 1:0. W drugiej połowie to jednak zespół Krzysztofa Müllera zdecydowanie wziął się do roboty. Przewaga była na tyle wyraźna, że udało się strzelić trzy gole i piłkarze Olimpijczyka wracali do Kwakowa jako niepokonana drużyna. Na uwagę zasługuje fakt, że Olimpijczyk Kwakowo jest najmłodszą drużyną w lidze.

Gryf Słupsk - Olimpijczyk Kwakowo 1:3 (1:0)
1:0 Jakub Kazior (29), 1:1 Maksymilian Żurawski (44), 1:2 Kacper Protas (49), 1:3 Jakub Adkonis (59)

Pozostałe wyniki: Dąb Kusowo - Echo Biesowice 3:1, Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice 0:1, Start-Chrobry Charbrowo - Salos Słupsk 1:6.

W tabeli: 1. Olimpijczyk - 21 punktów, 2. Gryf - 18, 3. Salos - 15, 4. Leśnik - 10, 5. Stal - 9, 6. Dąb - 6, 7. Start-Chrobry - 3, 8. Echo - 1.