Gryf Wejherowo - Gryf Słupsk 2:4 (0:2) (wideo)

red
Archiwum
To słupski Gryf był lepszy w tym spotkaniu, choć gospodarze mocno atakowali i w gruncie rzeczy mieli przewagę na boisku. Jednak słupszczanie byli skuteczniejsi. Mecz zakończył się wynikiem 2:4 (0:2).

Zabrakło słupskich kibiców w 15 minucie meczu by wykrzyczeć radość po strzelonym golu Świdzińskiego. Przez drobną kolizję autobus z kibicami dojechał do Wejherowa z opóźnieniem.

Ale nic straconego, bo goli było dużo w tym meczu i to dla naszego Gryfa.

Ogólnie na boisku widać było przewagę gospodarzy, Gryf Słupsk grał kontrami. W pierwszej połowie nie raz gospodarze niebezpiecznie podprowadzali piłkę w przedpole, ale obrońcy Gryfa radzili sobie z tymi sytuacjami.

Gryf Wejherowo - Gryf Słupsk - zapis relacji na naszym blogu sportowym

W 45 minucie drugiego gola dla słupskiego Gryfa zdobył Kozłowski z przewrotki.

Mimo dalszej przewagi gospodarzy na boisku gryfici zdobywają w 51. minucie trzecią bramkę (Biegański). Po tym golu Wejherowo zmobilizowało się. Jedną groźną akcję uratował Krymowski, ale parę minut później wejherowski Gryf strzela gola po zamieszaniu po rzucie rożnym.

Gospodarze nie odpuszczali i agresywnie atakowali bramkę Krymowskiego. Ale bez skutku. W 83. minucie kolejny gol dla słupszczan: strzelił Pytlak w zamieszaniu podbramkowym.

W 90. minucie z boiska schodzi z czerwoną kartką zawodnik wejherowskiego Gryfa za kopnięcie słupskiego piłkarza.

Wydaje się, że to koniec ale w ostatniej chwili grając już w dziesiątkę gospodarze zdobywają drugą bramkę. Sędzia po bramce nie wznowił już akcji. Ostatecznie jednak to słupski Gryf jest zwycięzcą tego meczu.