Gwardia Koszalin - Gryf Słupsk 1:1 (wideo)

Paweł Sikorski
Spotkanie z Gwardią zakończyło się remisem 1:1.
Spotkanie z Gwardią zakończyło się remisem 1:1. Archiwum
Gryf Słupsk z wyjazdowego meczu w Koszalinie wywiózł jeden punkt. Spotkanie z Gwardią zakończyło się remisem 1:1.

Obie bramki padły w pierwszej połowie. W 26. minucie w polu karnym Dworacki faulował Ignaszewskiego. Sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na 11 metr. Karnego pewnie wykorzystał Nawacki.

KLIKNIJ, ABY PRZECZYTAĆ RELACJĘ Z MECZU

Gwardia chciała iść za ciosem i szybko zdobyć kolejnego gola. To jednak Gryfici już cztery minuty później doprowadzili do remisu. Bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego z ok. 17 metrów zdobył Stępień.

W drugiej połowie zawodnicy skoncentrowali się na grze w środku pola, przez co widowisko straciło na atrakcyjności. Dopiero w ostatnich minutach słupszczanie poderwali się do dynamiczniejszych ataków, które jednak nie przyniosły bramkowego efektu.

Gwardia Koszalin - Gryf Słupsk 1:1
Nawacki 26. - Stępień 30.

Gwardia: Szafrański, Stańczyk, Khazadi-Leonowicz, Więckowski, Morawski, Pakosz, Ignaszewski, Nawacki (81. Sawicki), Pazdur (63. Rutkowski), Miętek, Magdziński (73. Jarosiewicz).

Gryf: Krymowski, Prusaczyk, Ettinger (89 Andrychowski), Dworacki, Sterczewski, Kozłowski (66. Klimek), Świdziński (66. Solecki), Witucki, Stępień, Gibczyński, Biegański (73. Pytlak).