Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
1 stycznia - W tradycyjnym Treningu Noworocznym Cracovia...

Historyczne wyniki reprezentacji, morze pieniędzy za Polaków. Piłkarskie kalendarium 2016

STYCZEŃ - Lewandowski czwartym piłkarzem świata, Hamalainen w Legii

1 stycznia - W tradycyjnym Treningu Noworocznym Cracovia wygrała ze swoimi rezerwami 3:1. Pierwszą bramkę zdobył Bartosz Kapustka.

7 stycznia - Polska sklasyfikowana na 35. miejscu w rankingu FIFA.

11 stycznia - Robert Lewandowski tuż za podium. Kapitan reprezentacji Polski w plebiscycie FIFA i magazynu "France Football" na najlepszego piłkarza świata zajął czwarte miejsce.

12 stycznia - Kasper Hamalainen przechodzi do Legii. Fin był wolnym zawodnikiem, gdyż jego kontrakt z poprzednim klubem - Lechem wygasł z końcem grudnia 2015 roku.

13 stycznia - Lechia Gdańsk na stanowisko trenera zatrudniła Piotra Nowaka.

26 stycznia - Nowym napastnikiem Lecha Poznań został Nicki Bille Nielsen. Szefowie Kolejorza za krewkiego Duńczyka zapłacili 600 tys. euro.

27 stycznia - Lechia i Ruch zostały ukarane jednym minusowym punktem przez Komisję Licencyjną PZPN.

31 stycznia - Adam Hlousek został nowym piłkarzem Legii. Obrońca VfB Stuttgart podpisał ze stołecznym klubem trzyipółletni kontrakt.

Uczniowie żagańskiej 60-tki w Hiszpanii! Takie staże, to my rozumiemy!

Weekendowe imprezy na Podkarpaciu. Gdzie warto się wybrać?

Polecamy

Iga Świątek awansowała do finału turnieju WTA w Rzymie. Zobacz zapis relacji na żywo

Polacy wciąż w grze o igrzyska! Pewny awans naszych zawodników do fazy pucharowej!