I liga. Drutex Bytovia Bytów - Dolcan Ząbki 1:4 (zdjęcia, wideo)

Redakcja
Drutex Bytovia Bytów - Dolcan Ząbki 1:4.
Drutex Bytovia Bytów - Dolcan Ząbki 1:4. Łukasz Capar
W meczu z Dolcanem piłkarze Druteksu przegrali 4:1. Bramki dla Dolcanu strzelili: w 29 i 61 minucie Gołębiewski, w 57 i 73 minucie Świerblewski. W 79 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Krzysztof Bąk.

Drutex Bytovia Bytów - Dolcan Ząbki

DRUTEX-BYTOVIA - DOLCAN ZĄBKI 1:4

DRUTEX-BYTOVIA: T. Laskowski - Ł. Wróbel, K. Bąk, A. Chomiuk, D. Mąka (68 W. Wilczyński), B. Poczobut, M. Szewczyk (65 R. Mandrysz), D. Kort, M. Opałacz, J. Surdykowski, M. Jakóbowski (81 M. Klichowicz).

DOLCAN: M. Kryczka - D. Jakubik, P. Klepczarek, Sz. Sawala, P. Tarnowski, D. Świerblewski (89 R. Włodarczyk), Sz. Matuszek, I. Sapała, D. Kądzior, D. Feruga (75 J. Cesarek), D. Gołębiewski (67 M. Bajdur).

BRAMKI: 0:1 D. Gołębiewski (29), 0:2 D. Świerblewski (57), 0:3 D. Gołębiewski (61), 0:4 D. Świerblewski (73), 1:4 K. Bąk (79).

ŻÓŁTE KARTKI: B. Poczobut, M. Klichowicz (Drutex-Bytovia); D. Gołębiewski, I. Sapała, D. Świerblewski (Dolcan).

CZERWONA KARTKA: M. Opałacz (67 - Drutex-Bytovia).