I ogólnopolski turniej "Kobylnica Futsal Cup 2020" w Kobylnicy (zdjęcia)

red
W minioną niedzielę na hali w Kobylnicy rozegrany został I ogólnopolski turniej "Kobylnica Futsal Cup 2020" na którym wystąpiło 10 ekip.

Z miejscowych wystąpili piłkarze "Nam Strzelać Nie Kazano", Orły Team, Indykpol, Czaka Team, oraz gospodarz turnieju
Gmina Kobylnica. Do Słupska przyjechali SPX Flow Bydgoszcz, Chopina Wejherowo, Młode Wilki Koszalin, Rada Dzielnicy
Ujeścisko - Łostowice (Gdańsk), oraz Point Lwów. Co prawda Indykpol, oraz Orły Team nie zdołały wyjść z grupy to turniej został
zdominowany przez drużyny lokalne.

Po początkowych trudnościach triumfatorem została ekipa Czaka Team, która pokonała w finale Gminę Kobylnica, a najniższy stopień na podium przypadł "Nam Strzelać Nie Kazano" którzy wygrali w meczu o III miejsce z Point Lwów.
Po trwającym blisko 10 godzin turnieju, zawodnicy odebrali medale, natomiast zwycięzca turnieju otrzymał dodatkowo voucher na sprzęt sportowy oraz Puchar.

Indywidualne nagrody przypadły dla trzech zawodników. Najlepszym strzelcem został Karol Czubak (Czaka Team Słupsk), bramkarzem turnieju był Maciej Ziniewicz (NSNK), a zdecydowanym MVP został Krzysztof Wańdzio (Gmina Kobylnica). Dziękujemy za kapitalne widowisko i gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Miejsca, oraz nagrody dla poszczególnych drużyn oraz zawodników:
1 miejsce - Czaka Team Słupsk - voucher na sprzęt sportowy NIKE o wartości 500 zł, złote medale, oraz puchar
2 miejsce - Gmina Kobylnica - srebrne medale
3 miejsce - Nam Strzelać Nie Kazano - brązowe medale

Król strzelców - Karol Czubak (Czaka Team), statuetka + voucher 150 zł na sprzęt sportowy NIKE
MVP - Krzysztof Wańdzio (Gmina Kobylnica), statuetka + voucher 150 zł na sprzęt sportowy NIKE
Najlepszy bramkarz - Maciej Ziniewicz (Nam Strzelać Nie Kazano) + statuetka + voucher 150 zł na sprzęt sportowy NIKE

Warto odnotować, że drużyna Czaka Team Słupsk grała pod patronatem Darka Piechoty który ostatnio zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jak przyznają złoci medaliści to właśnie jemu dedykują to zwycięstwo.