II liga: Bytovia Bytów przegrała ze Stalą w Rzeszowie 1:2 [ZDJĘCIA]

Bytovia Bytów Facebook
W spotkaniu 30. kolejki II ligi, Stal Rzeszów pokonała Bytovię Bytów 2:1 (1:0).

W 40. minucie najpierw strzał Michalika obronił Gostomski, lecz po chwili do piłki dopadł Głowacki i mierzonym strzałem przy słupku dał prowadzenie rywalom. W drugiej połowie po wolnym gola zdobył Pląskowski. W słupek trafił Feruga. Czubak po zamieszaniu zdobył gola głową. Wcześniej doskonałą okazję miał Giel w sytuacji sam na sam.

Stal Rzeszów - Bytovia Bytów 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Piotr Głowacki (40), 2:0 Artur Pląskowski (52), 2:1 Karol Czubak (78-głową)

Stal: Wiktor Kaczorowski - Robert Trznadel, Damian Kostkowski, Łukasz Góra, Piotr Głowacki, Damian Michalik (81 Dariusz Jarecki), Sławomir Szeliga, Marcel Kotwica, Patryk Plewka (61 Wiktor Kłos), Grzegorz Goncerz (66 Wojciech Reiman), Artur Pląskowski.

Bytovia: Maciej Gostomski - Deleu, Adrian Piekarski, Krzysztof Bąk (59 Piotr Giel), Haris Memić, Adrian Bielawski, Daniel Feruga, Paweł Zawistowski, Przemysław Lech (59 Adrian Kwiatkowski), Michael Ameyaw, Karol Czubak.

Pozostałe wyniki: Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 3:0 (Dominik Chromiński 20, Szymon Jarosz 30, Kacper Śpiewak 59), Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 3:1 (Oskar Repka 56, Marcin Kozłowski II 84, Maciej Firlej 90-k - Henrik Ojamaa 18), Elana Toruń - GKS Katowice 1:2 (Kacper Jóźwicki 6 - Maciej Stefanowicz 3, Grzegorz Janiszewski 85), Lech II Poznań - Resovia 2:0 (Robert Gumny 6, Juliusz Letniowski 53), Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 1:0 (Jakub Kowalski 21-k), Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo 5:2 (Mateusz Małek 8, Andrzej Trubecha 45, 65, 86, Karol Podliński 51 - Jakub Kwidziński 62, Nikodem Sroka 77), Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 2:1 (Adam Mesjasz 53-k, Piotr Nocoń 64 - Wojciech Fadecki 67), Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 1:0 (Igor Korczakowski 45).