II liga: Drutex-Bytovia - GKS Tychy 0:4 (zdjęcia)

kamil Nagórek
W pierwszym meczu na swoim stadionie Bytovia poległa z drużyną GKS Tychy. Gospodarze przegrali 0:4.
II liga: Drutex-Bytovia - GKS Tychy

Drutex-Bytovia - GKS Tychy

W 15. minucie meczu drogę ku zwycięstwu gospodarzy przetarł Krzysztof Bizacki.

Co prawda bytowianie próbowali atakować, ale brakowało precyzji w podaniach. W pierwszej połowie gospodarze mieli dużo ambicji.

Jednak po przerwie to goście poprawili grę. Zmiana w drużynie Bytovii i na boisko wszedł Nascimento. Zaczął mieszać w ataku, rozruszał gospodarzy. Goście go faulowali, mieli z nim sporo kłopotu. W 60. minucie zmiana i do zespołu Druteksu dołącza Paweł Waleszczyk.

Jednak 6 minut później to goście zdobywają drugą bramkę.

W 68. minucie mogło być 0:3, ale sędzia odgwizdał spalone.

Do tego wyniku doszło w 82. minucie gdy Folc z drużyny gości strzelił w bramkarza Bytovii. Oszmaniec obronił pierwszy strzał, ale przy dobitce nie miał szans.

W 90. minucie GKS Tychy pogrążył Bytovię strzelając czwartego gola. Autorem był znów Folc.

Gra na nowym stadionie nie przyniosła szczęścia bytowskiemu zespołowi. Doświadczony w II lidze GKS Tychy bez trudu poradził sobie z beniaminkiem.

Kliknij tutaj by przeczytać zapis relacji z meczu: Drutex-Bytovia - GKS Tychy. Relacja LIVE