II liga: Energa AP Czarni Słupsk - PTPS II Piła 2:3

sten
Krzysztof Piątkowski
Pechowa okazała się dla siatkarek Energi AP Czarni Słupsk 13. kolejka rozgrywek.

Przed własną publicznością w meczu II ligi, słupszczanki uległy ostatniemu w tabeli zespołowi PTPS II Piła 2:3.

W pierwszym secie lepsze okazały się zawodniczki Energi, które wygrały 25:23. To pozwalało mieć nadzieje, na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w Słupsku. Niestety w dwóch kolejnych setach znacznie lepiej spisały się pilanki i wygrały 25:16 oraz 25:17. Słupszczanki zmobilizowały się w czwartym secie i zwyciężyły w nim 25:20. Niestety młode zawodniczki ze Słupska nie zdołały wywalczyć
zwycięstwa i już w tie-breaku przegrały aż 7:15 i w całym spotkaniu 2:3.

Energa AP Czarni wystąpiła w składzie: Żylińska, Michońska, Kawecka, Stoltman, Zalewska, Schulz, Macinkiewicz, Wilimowicz, Stanulewicz, Tracz.

Słupszczanki zajmują po 13. kolejkach przedostatnie 9. miejsce w tabeli.