III Amber Cup dla Trójkolorowych Słupsk. Polska Open zwycięzcą turnieju gwiazd (wyniki)

Drugi dzień piłkarskiego turnieju Amber Cup w hali Gryfia. W dzisiejszym meczu finałowym Trójkolorowi pokonali Forcars Słupsk 4:2. Polska Open wygrali turniej gwiazd i w finale specjalnym pokonali Trójkolorowych 3:2.
Zdjecia z koncertu Gwiazd turnieju Amber Cup w hali Gryfia. Wystąpili: Rh+, Sylwia Grzeszczak & Liber oraz Jay Delano.

Koncert Gwiazd Amber Cup

Drużyny turnieju gwiazd

Grupa A
1. Polska Open (byli Reprezentanci)
2. Edi Press (dziennikarze)
3. Ministerstwo Gwiazd

Grupa B
1. Polska 2008 (aktualni reprezentanci)
2. Puma Team ( zawodnicy związani z marką Puma)
3. Muzycy ( My Music)

Zwycięzcami zawodów Amber Cup w piłce halowej w Słupsku zostali Trójkolorowi Słupsk (zespół oparty na graczach III-ligowego Gryfa 95 Słupsk). W dobrej grze trójkolorowym piłkarzom pomógł żywiołowy doping kibiców Gryfa. Trzecie miejsce wywalczył Unity Szczecin, wygrywając z drużyną Hemako Sztutowo 7:5. Najlepszym piłkarzem turnieju wybrano Pawła Waleszczyka z Trójkolorowych.

W turnieju gwiazd triumfowała Polska Open. Drużyna wygrała w finale z Puma Team 2:1. Trzecie miejsce zajął zespół Polska 2008 pokonując Ministerstwo Gwiazd 11:1.

W meczu specjalnym zagrali ze sobą zwycięzcy Amber Cup i turnieju gwiazd: Trójkolorowi Słupsk przegrał z Polską Open 2:3.

Wyniki meczy turnieju gwiazd:

Edi Press - Polska Open (0:7); Polska 2008 - Puma Team (3:5); Ministerstwo Gwiazd - Edi Press (2:0); Polska Open: Ministerstwo Gwiazd (7:2); Polska 2008 - My Music (9:5).

5. miejsce w turnieju zajął zespół My Music w meczu z Edi Press (4:2).

3. miejsce Polska 2008, 2. miejsce Puma Team, 1. miejsce Polska Open.

Zakończyła się piłkarska część imprezy, czas na koncerty: Rh+, Sylwia Grzeszczak & Liber i Jay Delano.

Pełna relacja z III Amber Cup w Słupsku w poniedziałkowym wydaniu "Głosu Pomorza"