III liga: Dąb Dębno - Gryf 95 Słupsk 2:2, Bałtyk Gdynia - Bytovia Bytów 2:1

Remisem zakończył się dla Gryfa 95 Słupsk wyjazdowy mecz z Dębem. W 80 minucie słupskim piłkarzom groził gol z karnego, ale sytuację wybronił Marcin Rusakiewicz. Porażkę w Gdyni zanotowali piłkarze z Bytowa.

W ciągu czterech minut na boisku padły trzy bramki. Najpierw gola dla gospodarzy w 21 minucie strzelił Paweł Majewski. W 23 minucie wyrównał Paweł Kryszałowicz. A już dwie minuty później znów na prowadzenie dzięki Majewskiemu wyszli gospodarze.

W 37 minucie z karnego gola dla gryfitów strzelił Tomasz Bukowski.

W drugiej połowie zabrakło bramek, choć w 80 minucie niewiele brakowało. Karnego strzelanego przez Jarosława Norsesowicza wybronił Marcin Rusakiewicz, bramkarz Gryfa 95.

Niestety, na kilka minut trzeba było przerwać mecz z powodu bijatyki pomiędzy kibicami.

Dąb Dębno - Gryf 95 Słupsk 2:2 (2:2)

Bramki: 1:0 Paweł Majewski (21), 1:1 Paweł Kryszałowicz (23), 2:1 Paweł Majewski (25), 2:2 Tomasz Bukowski (37 - karny)

Dąb: Marnysz - Latuszek, Norsesowicz, Całko, Sanecki, Niparko, Dudek, Majchrzak, Jarecki, Dłubis, Majewski.

Gryf 95: Rusakiewicz - Pluta (90 Fursa), Matusewicz, Bukowski, Sarna, Kozłowski, Jędrzejak (46 Świdziński), Waleszczyk, Pytlak, Kryszałowicz (53 A. Mokrzycki), Szymański (46 Gibczyński).

Bytovia Bytów przegrała w Gdyni z Bałtykiem 1:2 (0:1).

Bramki: 1:0 Wojciech Pięta (41 - karny), 2:0 Dariusz Kudyba (51), 2:1 Piotr Łapigrowski (72)

żółte kartki: Pięta, Pietrzyk (Bałtyk); Paraficz, Cierson, Bryndal, P. Łapigrowski
czerwone kartki: Bryndal (89), Cierson (90)

Bałtyk: Chamera - Kaczykowski, Wróbel, Martyniuk, Zybert, Prinz, Pięta (79 Kubsik), Pietrzyk, Adamus (90 Przybyszewski), Kudyba, Nadolny (84 Szudrowicz).

Bytovia: Oszmaniec - Cierson, Maciejewski, Kasperowicz, Stanios (71 Cech), Ł. Łapigrowski (56 Adamowicz), Kowalski, P. Łapigrowski, Kobiella (56 Ciemniewski), Paraficz (54 Rekowski), Bryndal.

Pozostałe wyniki 9. kolejki:

Cartusia Kartuzy - Rodło Kwidzyn 1:2, Olimpia Sztum - Zatoka Puck 1:4, Błękitni Stargard Szcz. - Orkan Rumia 5:0, Darzbór Szczecinek - Orlęta Reda 3:0, Astra Ustronie M. - Kaszubia Kościerzyna 2:1, Sława Sławno - Rega Trzebiatów 1:3.