III liga: Gryf Słupsk - Polonia Gdańsk 1:1 (wideo)

(krab, sten)
Gryf Słupsk - Polonia Gdańsk 1-1
Gryf Słupsk - Polonia Gdańsk 1-1 Archiwum
Tylko na remis było stać piłkarzy Gryfa Słupsk, którzy na własnym terenie podejmowali gdańską Polonię.

Gospodarze zaczęli bardzo ambitnie i przez pierwsze pół godziny kontrolowali grę na stadionie przy ul. Zielonej w Słupsku. Jednak to goście strzelili pierwszego i jedynego gola. Pięknym strzałem w 42 minucie meczu popisał się Piątkowski.

Po przerwie Gryf znów atakował od pierwszych minut. Zrobiło się nerwowo na boisku, piłkarze zaczęli małą przepychankę, ale sędzia nie zareagował. W 58. minucie mogło być już 2-0 dla Polonii, ale nasz bramkarz przytomnie, w ostatniej chwili wybił piłkę.

W 71 minucie upragniony gol dla Gryfa Słupsk. Po podaniu Gibczyńskiego, Kozłowski główkuje i strzela! Wynik nie zmienił się już do końca spotkania. W 90 minucie Kujawa z Polonii (wychowanek Gryfa) otrzymuje czerwoną kartkę za to, że zbyt długo zastanawiał się jak wybić piłkę z rzutu rożnego.

Gryf Słupsk - Polonia Gdańsk 1:1 (0:1)
0:1 Adam Piątkowski (42), 1:1 Marcin Kozłowski (71 - głową)

Żółte kartki: Waleszczyk - A.Kozłowski, Kujawa, Zgliński
Czerwona kartka: Kujawa (90)
Widzów: 525

Gryf: Wójcik - Oleszczuk, Szutenberg, Klimek, Bryndal, Kozłowski, Waleszczyk, Świdziński (84 Piechowski), Witucki, Biegański, Lisowski (46 Gibczyński).

Polonia: Cimanowski - Stanisławski (52 Kujawa), Skowroński, Skarżyński, Zgliński, A.Kozłowski, Pikulski, Ł.Borkowski (77 Biernatowicz), Rychłowski (86 K.Borkowski), Drożdżak (68 Anusik), Piątkowski.