III liga: PTPS Człuchów - SPS Epigon Słupsk 0:3

res
Trudno było w Człuchowie zauważyć, że w kolejnym meczu III ligi gra pierwszy zespół w tabeli z zajmującym ostatnie miejsce. Przynajmniej było tak w pierwszym secie meczu PTPS Człuchów – SPS Epigon Słupsk. archiwum
Trudno było w Człuchowie zauważyć, że w kolejnym meczu III ligi gra pierwszy zespół w tabeli z zajmującym ostatnie miejsce. Przynajmniej było tak w pierwszym secie meczu PTPS Człuchów - SPS Epigon Słupsk. Przez znaczną jego część przeważali gospodarze.

Prowadzili już nawet w jednym momencie 22:17. Wtedy jednak goście poderwali się do walki i rozpoczęli pościg. Dzięki dobrej grze Iglewskiego i atakom Kuczki doszło do wyrównania 24:24. Goście mieli piłki setowe, ale wykorzystali je dopiero przy stanie 29:30. W pozostałych dwóch setach podłamani gospodarze zrobili kilka błędów, które decydowały o wygranej gości - lidera rozgrywek. Błędy gospodarzy wynikały z nieporozumienia na linii między rozgrywającym, a środkowymi bloku.

Od tego spotkania SPS gra z nazwą nowego sponsora. To firma Epigon S.A. Spółka Epigon zajmuje się dystrybucją i handlem w branży przetwórstwa spożywczego, w szczególności produktów chłodzonych i mrożonych, jak również maszyn i urządzeń specjalistycznych.

PTPS Człuchów - SPS Epigon Słupsk 0:3 (29:31,19:25 , 23:25)

PTPS Człuchów: Kochanowski, Dębski, Dzięgielewski, Nadolny, Węgrzyn, Ronowicz, Litkowski (libero) oraz Zych, Weltrowski.

SPS Epigon: Stoltman, M. Burzyński, Huzarski, A. Burzyński, Wiktorowicz, Pender, Markowski (libero) oraz Kuczko, Młynarczyk, Iglewski.