IV liga: Jantar - Karol 1:2 (1:0). Zwycięstwo Pomorza

Koral Dębnica (żółto-niebieskie stroje) przegrał tym razem swoje spotkanie.
Koral Dębnica (żółto-niebieskie stroje) przegrał tym razem swoje spotkanie. archiwum
26. kolejka IV ligi. W derbowym meczu gminy Ustka w Jantar przegrał z Karolem Pęplino 1:2 (1:0).

16. Pogoń Prabuty 26 7 14 - 69

Bramkę dla gospodarzy zdobył Piotr Lisowski tuż przed przerwą. Do remisu doprowadził Janusz Cieślak, a zwycięstwo zespołowi z Pęplina zapewnił uderzeniem głową Radosław Wypych.

Jantar Ustka - Karol Pęplino 1:2 (1:0)

1:0 Piotr Lisowski (44), 1:1 Janusz Cieślak (67), 1:2 Radosław Wypych (73 - głową)

Żółte kartki: Budziński, Pluta, Giszka, Stasiak - Nejman, K.Petrus, Cieślak. Wypych

Czerwone kartki: M.Petrus (w 51 minucie jako zawodnik rezerwowy), Cieślak (88)

Jantar: Gołębiewski - Budziński (60 Cudziło), D.Giszka, Jarowski, Górniewicz, Kowalewski, Solczak, Pluta, Oczujda (67 Stasiak), Podedworny, Lisowski.

Karol: Rusakiewicz - Wasylko (46 Świątczak), Wypych, K.Petrus, Lubański, Ziembiński, Pietras, Nejman, Gołąb, Cieślak, Bokacz (75 Barnik).

Zwyciężył także zespół Pomorza Potęgowo. Podopieczni trenera Mirosława Iwana pokonali Pomezanię Malbork 1:0 (1:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył głową Damian Formela w 29 minucie.

Niepowodzeniem zakończyła się wyprawa Korala Dębnica do Skarszew. Tamtejsza Wietcisa zwyciężyła 2:1 (1:1). Bramkę dla dębniczan zdobył w 39 minucie Michał Wirkus. Dla gospodarzy trafiali: Mateusz Dawidowski i Bartłomiej Trzoska.