IV liga: Koral - Start 8:1, Karol - Pomorze 0:2

Zespoły Pomorza i Jantara wygrały swoje mecze.
Zespoły Pomorza i Jantara wygrały swoje mecze. archiwum
W Pęplinie Karol przegrał z Pomorzem Potęgowo 0:2. Bohaterem meczu został Mariusz Kalamaszek, który wykorzystał dwa rzuty karne. W I połowie lepsi byli gospodarze. Mieli trzy setki. Do utraty gola gra była wyrównana. Potem dominowali potęgowianie.

Po godzinie rywalizacji walka się zaostrzyła.

Karol Pęplino - Pomorze 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Mariusz Kalamaszek (rzut karny - 64), 0:2 Kalamaszek (karny - 69)

Karol: M. Petrus - ż.k., Wasylko, Ziembiński, K. Petrus - ż.k., Lubański, Świątczak, Nejman, Bokacz - ż.k. (80 Bartoś), Gołąb, Barnik, Cieślak - cz.k. w 71. minucie.

Pomorze: Król, Gałka, Kalamaszek, Kamil Gapski - ż.k., Robert Ulanowski, Mariusz Mikołajczyk, Jaskólski, Kaczmarek, Damian Mikołajczyk (70 Luzak), Patyk (35 Staszczuk), Formela.

Strzelanina w Dębnicy

Dębnicki Koral jest na fali i potwierdził to w meczu przeciwko Startowi Mrzezino. Dębniczanie zaimponowali skutecznością. Ich zdecydowana przewaga trwała 90 minut.

Koral Dębnica - Start Mrzezino 8:1 (5:1)

Bramki: 1:0 Wojciech Wolański (2), 2:0 Dawid Wachnik (4), 3:0 Kamil Bulwan (30), 4:0 Grzegorz Wyszyński (40), 4:1 Marek Pieper (42), 5:1 Daniel Fabich (44), 6:1 Andrzej Kierski (47), 7:1 Wachnik (53), 8:1 Mateusz Frymark (86).

Koral: Kuć, Buława (68 Dragański), Jóźwiak, Bianga, Michał Adamczyk, Kierski (68 Damian Adamczyk - ż.k.), Wolański - ż.k., Bulwan (81 Piesik), Wachnik (71 Frymark), Fabich, Wyszyński.

Popis Stasiaka

Murkam Przodkowo nie miał za wiele do powiedzenia w konfrontacji z Jantarem/Euro-Industry Ustka i przegrał 1:4. Ustczanie popisowo zagrali w I połowie. Po przerwie trochę się oszczędzali.

Murkam Przodkowo - Jantar/Euro-Industry Ustka 1:4 (0:3)

Bramki: 0:1 Michał Podedworny (8), 0:2 Łukasz Stasiak (głową - 23), 0:3 Stasiak (głową - 31), 1:3 Edmund Byczkowski (48), 1:4 Adrian Solczak (90).

Jantar/Euro-Industry: Gołębiewski, Cudziło, Kowalewski, Jarowski - ż.k., Górniewicz (75 Badowski), Oczujda, Michał Mytych, Wólczyński, Solczak, Podedworny (55 Pluta), Stasiak.

Pozostałe rezultaty spotkań w 23. serii: Wierzyca - Wietcisa 3:0 (1:0), Powiśle - Pomezania 2:0 (2:0), Żuławy - Olimpia 1:1 (1:0), Gryf 2009 - GKS 3:2 (2:1), Grom - Pogoń 2:0 (2:0).

1. Gryf 2009 Tczew 23 53 70-24
2. Koral Dębnica 23 46 55-26
3. Jantar Ustka 23 46 53-25
4. Pomorze Potęgowo 23 41 32-25
5. Wietcisa Skarszewy 23 36 34-37
6. Pomezania Malbork 23 35 31-23
7. Powiśle Dzierzgoń 23 35 34-29
8. Murkam Przodkowo 23 33 32-24