IV liga: Wyniki 8. kolejki

fen
Potęgowianin Damian Mikołajczyk był przebojowy, ale nie miał szczęścia w strzałach. Kamil Nagórek
W Bytowie doszło do derbowego meczu dwóch kaszubskich drużyn. Bytovia II przegrała 0:2 z Kaszubią Kościerzyna, której celem jest powrót do Bałtyckiej III ligi.

Pierwsza połowa niedzielnego meczu była wyrównana z lekkim wskazaniem na gości. Po przerwie więcej z gry miała kościerska drużyna, która zasłużenie zainkasowała trzy punkty.

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Piotr Kwietniewski (41), 0:2 Rafał Prądziński (65)

Pomorze Potęgowo pokazuje kto rządzi w IV lidze. Podopieczni Macieja Cieślika pokonali w Dzierzgoniu tamtejsze Powiśle aż 4:0.

Powiśle Dzierzgoń - Pomorze Potęgowo 0:4 (0:3)
Bramki: 0:1 Wiktor Sawicki (22), 0:2 Henryk Patyk (28), 0:3 Adrian Solczak (36), 0:4 Patyk (rzut karny - 86)
Przegrali na własne życzenie
Na stadionie w Czarnem Czarni ulegli Gryfowi 2009 Tczew 0:1. To porażka na własne życzenie czarneńskiej drużyny.

Czarni Czarne - Gryf Tczew 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Saczuk (głową - 73)

Mecz w Garczegorzu Anioły - GKS Kolbudy zakończył sie wynikiem 0:2 (0:2). Gra odbywała się w deszczowych warunkach.

Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy 0:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Poźniak (38), 0:2 Wagner (42)

Składy zespołów znajdziesz w poniedziałkowym Głosie Pomorza.

Inne wyniki spotkań w 8. serii: Czarni P. - GKS P. 2:4 (0:2), Chojniczanka II - GSS 1:2 (0:1), Wietcisa - KS 1:3 (0:2), Wierzyca - Orlęta 2:2 (0:0), Rodło - Pomezania 3:1 (0:0).

1. Pomorze Potęgowo 8 24 26-4
2. Kaszubia Kościerzyna 8 19 18-7
3. KS Chwaszczyno 8 19 18-10
4. GKS Przodkowo 8 17 13-7
5. Orlęta Reda 8 15 22-12
6. GSS Pszczółki 8 15 13-8
7. Bytovia II Bytów 8 12 15-12
8. Pomezania Malbork 8 11 18-13