IV liga > Zwycięstwo Bytovii, Polonez znów bez punktów

(sten)

W spotkaniach IV ligi Pomorze:

Bytovia Bytów pokonała w Gdańsku rezerwy Lechii Gdańsk 1:0 (0:0). Złotego gola zdobył w 69 minucie Zbigniew Oblizajek.

Bytovia: D. Misiura - Oblizajek, Mielewczyk, Cierson, Maciejewski (60 Sandak), Stanios, Pufelski (86 Cech), Pietrzyk (46 Bryndal), P. Łapigrowski, Czubak, Paraficz (81 Rekowski).

Polonez Bobrowniki przegrał w Tczewie z Unią 0:2 (0:0). Bramki goście tracili w 46 i 64 minucie po strzałach Krystiana Kiwatrowskiego i Kamila Gronkowskiego.

Polonez: Dworak - Moszczyński (57 P. Staszczuk), D. Giszka, Juśkiewicz (74 Janusz), Jarowski, Kozak (46 Rzadkiewicz), Wanat, Radoń (65 Zagórowski), Duda, Rubinowicz, Perkowski.