Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W sezonie 2007/08 Jaga wróciła do Ekstraklasy. W 14 kolejce...

Jagiellonia Białystok - Legia. Historia spotkań Jagiellonii z Legią. Jarecki, Grosik, bezlitosny Radović i bomba Cernycha [GALERIA]

2007/08 Jagiellonia - Legia

W sezonie 2007/08 Jaga wróciła do Ekstraklasy. W 14 kolejce w Warszawie doszło do pierwszego po 14 latach ligowego spotkania tych drużyn. Mecz zakończył się remisem 0:0 a w ekipie legionistów grał m.in Kamil Grosicki. Środek obrony Jagi składał się z Radka Kałużnego i brazyliczyka Rodneia.

Przerwa w tym spotkaniu trwała aż 40 minut z powodu wywieszenia przez kibiców Jagiellonii niedozwolonego transparentu

W rewanżu, w 29 kolejce przy ul Słonecznej (jeszcze na starym stadionie) Jaga przegrała 1:2. A zwycięską bramkę w 90 minucie z karnego strzelił Pan ze zdjęcia - Roger. W bramce Jagi stał wtedy...Radek Kałużny, który zmienił Jacka Banaszyńskiego - ten w 88 minucie zobaczył czerwoną kartkę.

Sezon Jagiellonia skończyła tuż nad strefą spadkową na 14.miejscu. Legia był 2.

Polecamy

Trzy Polki na podium w turnieju Grand Slam w Duszanbe. Igrzyska coraz bliżej!

Ostatnia szansa kajakarzy na wywalczenie biletu do Paryża. Kto wystartuje w Szeged?

Pościg za pijanym kierowcą, który spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia