Jantar podzielił się punktami z Karolem Pęplino

Mariusz Surowiec
Jantar podzielił się punktami z Karolem Pęplino Mariusz Surowiec
Piłkarze usteckiego Jantara zainaugurowali wiosenną rundę w rozgrywkach V ligi. W pierwszy meczu tej wiosny piłkarze trenera Janusza Rzeszutko zremisowali z Karolem Pęplino 1:1

Po pierwszych kilku minutach spotkania widać było, ze goście nie przyjechali do Ustki aby za wszelką cenę wygrać spotkanie. Karol Pęplino cofnął się na swoją połowę boiska a jedynym wysuniętym zawodnikiem był Szymon Gołaszewski.

Grę prowadził Jantar ale uważnie grający goście nie pozwalali na rozwinięcie skrzydeł na bokach Karpińskiemu i Klimasowi odcinając tym samym od podań Kamila Wójcika. Karol czekał na kontrę i się doczekał. W 27 minucie długą piłkę posłaną przez jednego z obrońców mógł przejąć Radosław Łukasik ale ta niefortunnie spadła mu z nogi a sytuację sam na sam z Topólskim wykorzystał Gołaszewski. Do przerwy Jantar przegrywał 1:0.

Na gola Gołaszewskiego Jantar odpowiedział tuż po przerwie a bramkę zdobył niezawodny Kamil Wójcik. Ten sam zawodnik mógł strzelić jeszcze 2 gole ale obronną ręką wyszedł golkiper gości. Rezultat spotkania do końca nie uległ zmianie i Jantar zremisował z Karolem Pęplino 1:1

MKS Jantar Ustka - Karol Pęplino 1:1 (0:1)
0:1 - Szymon Gołaszewski 27 min
1:1 - Kamil Wójcik 53 min

Jantar - Topólski, Łukasik, Granosik, Stańczyk, Budziński (żk), Barnik, Kozak, Klimas, Karpiński, Kaszuba (żk), Wójcik

Karol - Petrus, Siudkowski, Lubański, Gruszka, Hyjek, Kiełczykowski, Pluta, Bewerstdorff, Gołab, Petrus, Gołaszewski