Jantar Ustka pokonał Zawiszę Borzytuchom 5:1

red
Jantar Ustka pokonał Zawiszę Borzytuchom 5:1 Mariusz Surowiec
Jantar Ustka pokonał w 22 kolejce SKO Zawiszę Borzytuchom 5:1 (2:1). Da gole dla ustczan strzelił Kamil Wójcik, po jednym dołożyli Wasiuk, Czubak oraz Nałęcz.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo chaotyczna, mało było dokładnych podań i gry z pierwszej piłki. W przeprowadzaniu składnych akcji obu ekipom nie pomagała kiepsko przygotowana murawa.

Jantar wyszedł na prowadzenie po golu Karola Czubaka z rzutu wolnego. Chwilę później goście doprowadzili do wyrównania. Tuż przed przerwą strzałem z daleka popisał się Sebastian Wasiuk, błąd w ustawieniu popełnił golkiper gości i piłka zatrzepotała w siatce.

Po zmianie stron Jantar przeważał i stwarzał sytuacje podbramkowe. Na 3:1 podwyższył Kamil Wójcik a chwilę potem gola z rzutu karnego zdobył Bartłomiej Nałęcz. Rezultat spotkania ustalił Kamil Wójcik golem na 5:1.

MKS Jantar Ustka - Wilhelm - Nałęcz (Przychoda 80 min), Łukasik (Kaszuba 45), Maciej Dawid, Szwakiel, Wasiuk (Stańczyk 70), Zborowski, Czubak, Wójcik, Hawdurowicz, Kacper Dawid.