Jantar Ustka rozbił MKS Debrzno 5:0. W roli głównej Kamil Wójcik [zdjęcia]

[email protected]
Jantar Ustka rozbił MKS Debrzno 5:0
Jantar Ustka rozbił MKS Debrzno 5:0 Krzysztof Piotrkowski

Jantar Ustka pokazał się jako zespół agresywniejszy i skuteczniejszy. Lepiej i szybciej rozgrywał piłkę w środku pola. Najwierniejsi kibice usteckiego zespołu mogą być bardzo zadowoleni z końcowego wyniku. Ustczanie wysoko pokonali 5:0 MKS Debrzno. W szeregach gości nie było bramkarza Sławomira Słonki.

Zabrakło też kilku podstawowych zawodników (Sebastian Stalka, Szymon Malmon i Krystian Szostek). Spotkanie przebiegało pod wyraźne dyktando jantarowców, którzy znakomicie czuli sie w ofensywie. Debrznianie mieli straszne problemy z powstrzymaniem atakujących ustczan. W tym meczu nie wykorzystano dwóch rzutów karnych: Karol Czubak (w 25.minucie) i debrznianin Paweł Wegner (w 85. minucie). JANTAR USTKA - MKS DEBRZNO 5:0 (3:0).

Bramki: 1:0 Kamil Wójcik (17), 2:0 Dominik Kaczmarek (31), 3:0 Kamil Wójcik (45), 4:0 Karol Czubak (51), 5:0 Kamil Wójcik (61). Jantar: Wilhelm, Brzostowicz, Kaszuba, Maciej Dawid, Brzozowski (88 Panasiuk), Granosik (78 Oskar Formela), Kaczmarek, Wasiuk (84 Kacper Dawid), Żebrowski (67 Michał Wiśniewski), Czubak, Wójcik. MKS: Wojciech Taras, Maciej Domański, Zabrocki (40 Patryk Klejdysz), Masternak (66 . Borucki), Wegner (86 Jakub Kaczmarek), Władyczak, Okoński, Góra, Kawczak, Pacholik, Bartłomiej Rutyna (74 Litwiniuk).