Zamknij

Głos Pomorza

Jarosław Kaczyński i Anna Fotyga w Słupsku. Spotkanie z wyborcami

W sali konferencyjnej NSZZ Solidarność przy ul. Jedności Narodowej w Słupsku odbyło się otwarte spotkanie Anny Fotygi, kandydatki PiS do Europarlamentu

Krzysztof Piotrkowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/49] Następne

Jarosław Kaczyński i Anna Fotyga w Słupsku. Spotkanie z wyborcami

W sali konferencyjnej NSZZ Solidarność przy ul. Jedności Narodowej w Słupsku odbyło się otwarte spotkanie Anny Fotygi, kandydatki PiS do Europarlamentu z Pomorza. Gościem specjalnym tego spotkania był Jarosław Kaczyński.

Prezes Kaczyński wspomniał Jolantę Szczypińską . - Wierzę, że kiedyś w Słupsku przyjdzie jej upamiętnienie.

- To są niesłychanie ważne wybory. Jest szansa, że w Unii Europejskiej coś się zmieni. My mamy program, a opozycja go nie ma. Chyba, że ten który mówi precz z PiS-em - mówił Jarosław Kaczyński.

- Chcemy, aby europejskość oznaczała ten sam lub podobny poziom życia. Punktem odniesienia są Niemcy. Trzeba się rozwijać - dodał prezes PiS.

Jarosław Kaczyński podkreślił, że Europa stoi na chrześcijańskim fundamencie. Powrót do tych źródeł to jeden z elementów programu.

Poparcie dla Anny Fotygi
- Jest osobą świetnie przygotowaną. Była w parlamencie, była sekretarzem stanu, ministrem spraw zagranicznych. Stąd moja prośba, aby poprzeć Annę Fotygę - mówił Jarosław Kaczyński.

Po zakończonym spotkaniu szersza relacja na GP24.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy