Jedno zwycięstwo Team Słupsk Adkonis

W Sosnowcu odbywał się Turniej Ekstraklasy w Beach Soccera. Uczestniczący w nim Team Słupsk Adkonis wraca do domu z jednym zwycięstwem.

W pierwszym meczu słupszczanie spotkali się z zespołem gospodarzy Tonio Team. Sosnowiczanie nie byli gościnni i wygrali zdecydowanie 8:2 (1:0, 3:2, 4:0). Dla plażowych piłkarzy ze Słupska dobra była tylko pierwsza część i początek drugiej. Potem niestety nastąpiła katastrofa.

Tonio Team objął prowadzenie w 7. minucie po strzale Kiklaisza. Wyrównał w 16. minucie niezawodny Krystian Klawikowski, ale prowadzenie nie trwało długo, bo znów na listę strzelców wpisał się Kiklaisz. Jednak doświadczenie Łukasza Jarosiewicza pozwoliło na wyrównanie w 22. minucie. Potem było bardzo źle. Pomiędzy 24. (w niej aż dwie) a 29. minutą słupszczanie stracili aż pięć bramek.

W drugim meczu Team Słupsk Adkonis spotkał się z utytułowanym KP Łódź i uległ 2:7 (0:2, 1:2, 1:3). Tu znów doświadczenie Łukasza Jarosiewicza dało zdobycz w postaci dwóch bramek.

W trzecim meczu w końcu zwycięstwo - z zespołem Zdrowie Garwolin 4:2 (2:2, 2:0, 0:0). Bardzo dobre spotkanie i radość w zespole z pierwszych punktów. Tutaj łupem bramkowym podzielili się: Krystian Klawikowski 2, Rafał Bobrowski oraz Piotr Łapigrowski.

Czwarty mecz zakończył się porażką z wielokrotnym mistrzem Polski Grembachem Łódź 1:3 (0:1, 1:1, 0:1). Bramkę na 1:2 zdobył... bramkarz Bartłomiej Wojtanowski.

Kolejne mecze za 2 tygodnie w Gdańsku.

Adkonis Team Słupsk grał w składzie: Rafał Łapigrowski, Bartłomiej Wojtanowski - Krystian Klawikowski, Rafał Bobrowski, Grzegorz Rzadkiewicz, Przemysław Iwański, Wojciech Pięta, Piotr Łapigrowski, Łukasz Jarosiewicz, Jarosław Cudziło.