Jesienią zdobądź swój Biegun

  Jesienią zdobądź swój Biegun

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Zakończ sezon biegowy w wielkim stylu!
  Jesienią zdobądź swój Biegun
  Biegun to niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie sportowe. To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Ty decydujesz. Ty biegasz dokładnie tyle, ile będziesz w stanie. Jedynym ograniczeniem jesteś Ty sam. Biegun skonstruowany jest tak, by każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym, że sprawdza siebie i swoje umiejętności.

  Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje ile przebiegnie przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy OCR,BigYellowFoot Adventure Challenge, xRunners, Dirty Sparrows, Husaria Race Team, MTB - Małe Trójmiasto Biega, Ebrogym Padł Na Ryj Team czy Wild Team.

  Starannie przygotowana trasa, niebanalne przeszkody i atmosfera zdrowej rywalizacji rozgrzeje do czerwoności największego nawet "zmarźlucha". Na jesień szykujemy dla was 3,5 km pętle, którą będziecie mogli pokonać 1, 2 lub 3 razy! Błotna trasa najeżona przeszkodami sprawi, że poczujecie, że żyjecie!  Uwaga! Nowa formuła!
  Chciałbyś wystartować w BIEGUN - Siwy Dym ale trochę się boisz? Mamy rozwiązanie dla wszystkich, którym biegi przeszkodowe kojarzą się głównie z błotem, zabawą i dużą ilością śmiechu! Wprowadzamy uproszczoną formułę BEFORE (B4)! Bawcie się, pobrudźcie, i spędźcie miło czas!

  Charakterystyka biegu B4? To proste!
  - skrócona trasa (3km)
  - uproszczone przeszkody
  - bez walki o każdą sekundę
  - medal na mecie dla każdego bo pamiątka musi być

  Organizatorem biegu jest OCR Events, która powstała pod opiekuńczymi skrzydłami Kolibki Adventure Park Gdynia – twórcy Bieguna oraz organizatora Biegu Morskiego Komandosa,
  I Mistrzostw Polski OCR, a także Mistrzostw Europy OCR w 2019 roku.

  Więcej informacji i zapisy: http://www.biegun.info/
  https://www.facebook.com/biegun.info/
  https://elektronicznezapisy.pl/event/3092.html

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo