Judo: Puchar Neptuna w Gdańsku z udziałem zawodników z Kończewa i Słupska

Pierwszy z lewej Rafał Błoński.
Pierwszy z lewej Rafał Błoński. Archiwum Gryfa-3 Słupsk
Dwa pierwsze miejsca wywalczyli młodzi zawodnicy Orła Kończewo w IX Turnieju Judo o Puchar Neptuna w Gdańsku. Paweł Janikiewicz zwyciężył w wadze do 32 kg, a Paweł Kur był najlepszy do 60 kg.

Patryk Roszak znalazł się na drugiej pozycji do 55 kg, a Norbert Katschke był trzeci do 50 kg. Szkoleniowcem zawodników jest Dorota Barcikowska.

Doskonale także wypadli zawodnicy Gryfa-3 Słupsk. Rafał Błoński (do 50 kg) w efektownym stylu wygrał 5 walk przed czasem. Najlepsze miejsca w różnych kategoriach wiekowych zajmowali także jego bracia: Tomasz Błoński (38 kg), Robert Błoński (50 kg) oraz Gabriela Mikołajczyk (48 kg).

Drugie pozycje zajmowali: Paweł Granicki (32 kg), Szymon Śliwa (60 kg), Gracjan Dombrowski (+60 kg), Aleksandra Młyńska (37 kg), Arkadiusz Kazior (66 kg). Trzeci był Przemysław Ilgiewicz (50 kg). Czwarte pozycje zajeli: Jakub Kaliszczak (52 kg) i Gabriela Błońska (60 kg), piąty był Maciej Młyński (32 kg). Trenerami są: Irena Waszkinel i Lidiusz Kazior. Drużynowo gryfici znaleźli się na czwartym miejscu.