Judocy Gryfa walczyli w Gdyni

Paweł Sikorski
Zawodnicy Gryfa 3 Słupsk trenujący w hali przy stadionie (ul. Madalińskiego).
Zawodnicy Gryfa 3 Słupsk trenujący w hali przy stadionie (ul. Madalińskiego). Fot. archiwum
Judocy z klubu STS Gryf-3 walczyli w sobotę w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego (kategoria open).

Wszyscy zawodnicy startowali w kategorii 'młodzik'. Na zawodach zaprezentowali się znakomicie i wywalczyli aż sześć medali. Najwyżej sklasyfikowany został Paweł Kur, który wywalczył srebro w kategorii do 66kg.

Do Słupska judocy przywieźli też pięć medali w kolorze brązowym. Byli to Aleksandra Młyńska (40 kg), Gracjan Dombrowski (73 kg), Szymon Śliwa (66 kg), Patryk Kastner (46 kg) oraz Jakub Konecki (38 kg).

Mistrzostwa w Gdyni cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na zawody przybyło aż 126 zawodników, którzy byli zrzeszeni w ponad 20 klubach z całego województwa.