Juniorzy Gryfa pokonali wicelidera CLJ

RES
Bardzo dobry mecz zagrali juniorzy Gryfa Słupsk w Centralnej Lidze Juniorów.
Bardzo dobry mecz zagrali juniorzy Gryfa Słupsk w Centralnej Lidze Juniorów. Krzysztof Piotrkowski
Bardzo dobry mecz zagrali juniorzy Gryfa Słupsk w Centralnej Lidze Juniorów. Pokonali dotychczasowego lidera tabeli Gwarka Zabrze 3:2 (1:1).

Słupszczanie przegrywali już w 1 minucie 0:1, ale konsekwentną grą zdobyli trzy gole i prowadzili już 3:1. Goście grając w dziesiątkę (dwie żółte kartki dla stopera Adama Fica) zmniejszyli w końcówce rozmiary porażki.

Gole zdobywali: dla Gryfa Marcjan Majcher (32 minuta), Łukasz Wójcik (59), Maciej Staniaszek (70). Dla Gwarka: Jakub Pilch (6), Jakub Caputa (90).