Lista kandydatów
Obwód nr 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE RAZEM"
Krakowiak Henryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE"
Kaniowski Krzysztof
Szyszka Łukasz Dominik
Zagórowski Zbigniew
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DAMNICA - NASZA MAŁA OJCZYZNA"
Cymek Walter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PONAD PODZIAŁAMI
Mędrkiewicz Iwona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA DAMNICA
Owczarek Zygmunt Franciszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SITO
Sito Adam Bolesław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Kwaśniewski Zdzisław Andrzej
Czerski Grzegorz
Najmrocka Monika Regina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POLSKA"
Obert Paweł Tomasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MŁODZI DLA GMINY"
Krysiak Anna Karolina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ
Lubiński Jan
Czarniak Jerzy Marian
Seweryński Dariusz Grzegorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"
Michalska Joanna Małgorzata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W TROSCE O DOBRO NASZEJ GMINY"
Mielewczyk Jerzy
Okręg nr 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE"
Kisiel Włodzimierz Janusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "TWOJA-MOJA-NASZA GMINA"
Rompska Wiesława Barbara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ
Dygulska Maria Ewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Szarek Daria Katarzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNE BIĘCINO"
Kowalski Leszek Piotr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ BIĘCINA
Matysek Maria Stefania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZASOBNA GMINA"
Mączka Barbara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM MOŻNA WIĘCEJ"
Wdowiak Adam
Obwód nr 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ BOBROWNIK"
Bubnowski Bronisław Bogusław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ
Stefaniuk Stanisława Halina
Kurczaba Józef Bogdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Nieradko Ryszard
Sobisz Urszula Grażyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE"
Kozłowska Danuta Zofia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"
Krawczewska Bożena
Okręg nr 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE"
Diegner Ewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ
Kurczaba Beata Teresa
Jugowiec Jerzy Józef
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Kornecka Janina Teresa
Zieliński Zbigniew Mirosław
Okręg nr 5
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE"
Kozina Kazimierz Zygmunt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Sobolewski Roman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"
Zawadzki Mateusz
Okręg nr 6
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE STRZYŻYNO NASZA GMINA"
Piskuła Robert Bogdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Kurach Dariusz Jarosław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAMY WSPÓLNIE"
Kucharska Wanda Honorata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ŁEBIENIA"
Furmaniak Barbara Helena
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE"
Gajewska-Płatkowska Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ
Rola Mateusz
Okręg nr 7
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ
Jabłońska Dorota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Myszke Tadeusz Leon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"
Czerwonka Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE"
Krenciszek Gabriela Maria
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET MŁODYCH WYBORCÓW
Remus Piotr Edward
Okręg nr 8
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE"
Pawłowski Zbigniew Paweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZAGÓRZYCA LEPSZE JUTRO"
Majbroda Henryk Robert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"
Madurajski Arkadiusz Andrzej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ
Osińska Urszula Maria
okręg nr 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ
Michalska Anna Maria
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE
Wasiak Małgorzata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Kołkowski Artur
okręg nr 10
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE"
Kopczyk Ireneusz Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM MOŻNA WIĘCEJ"
Majewski Jarosław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ
Cymbałko Paweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Sazon Alfreda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BUDUJEMY SĄBORZE"
Dawidowska Małgorzata Anna
Okręg nr 11
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI SŁUPSKIEJ
Jarzmicki Roman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM MOŻNA WIĘCEJ"
Michalski Marcin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Krzymiński Andrzej Stanisław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYBIERZ MĄDRZE I ODPOWIEDZIALNIE"
Blechle Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE STRZYŻYNO NASZA GMINA"
Bolenajc Danuta
Walter Cymek (0 głosów)
0%
Jerzy Marian Czarniak (0 głosów)
0%
Grzegorz Czerski (0 głosów)
0%
Krzysztof Kaniowski (0 głosów)
0%
Henryk Krakowiak (0 głosów)
0%
Anna Karolina Krysiak (0 głosów)
0%
Zdzisław Andrzej Kwaśniewski (0 głosów)
0%
Jan Lubiński (0 głosów)
0%
Iwona Mędrkiewicz (0 głosów)
0%
Joanna Małgorzata Michalska (0 głosów)
0%
Jerzy Mielewczyk (0 głosów)
0%
Monika Regina Najmrocka (0 głosów)
0%
Paweł Tomasz Obert (0 głosów)
0%
Dariusz Grzegorz Seweryński (0 głosów)
0%
Adam Bolesław Sito (0 głosów)
0%
Łukasz Dominik Szyszka (0 głosów)
0%
Zbigniew Zagórowski (0 głosów)
0%
Maria Ewa Dygulska (0 głosów)
0%
Włodzimierz Janusz Kisiel (0 głosów)
0%
Leszek Piotr Kowalski (0 głosów)
0%
Maria Stefania Matysek (0 głosów)
0%
Barbara Mączka (0 głosów)
0%
Wiesława Barbara Rompska (0 głosów)
0%
Daria Katarzyna Szarek (0 głosów)
0%
Adam Wdowiak (0 głosów)
0%
Bronisław Bogusław Bubnowski (0 głosów)
0%
Danuta Zofia Kozłowska (0 głosów)
0%
Bożena Krawczewska (0 głosów)
0%
Józef Bogdan Kurczaba (0 głosów)
0%
Jerzy Józef Jugowiec (0 głosów)
0%
Janina Teresa Kornecka (0 głosów)
0%
Beata Teresa Kurczaba (0 głosów)
0%
Zbigniew Mirosław Zieliński (0 głosów)
0%
Kazimierz Zygmunt Kozina (0 głosów)
0%
Anna Gajewska-Płatkowska (0 głosów)
0%
Wanda Honorata Kucharska (0 głosów)
0%
Dariusz Jarosław Kurach (0 głosów)
0%
Robert Bogdan Piskuła (0 głosów)
0%
Mateusz Rola (0 głosów)
0%
Anna Czerwonka (0 głosów)
0%
Dorota Jabłońska (0 głosów)
0%
Gabriela Maria Krenciszek (0 głosów)
0%
Tadeusz Leon Myszke (0 głosów)
0%
Piotr Edward Remus (0 głosów)
0%
Arkadiusz Andrzej Madurajski (0 głosów)
0%
Henryk Robert Majbroda (0 głosów)
0%
Urszula Maria Osińska (0 głosów)
0%
Zbigniew Paweł Pawłowski (0 głosów)
0%
Artur Kołkowski (0 głosów)
0%
Anna Maria Michalska (0 głosów)
0%
Małgorzata Wasiak (0 głosów)
0%
Paweł Cymbałko (0 głosów)
0%
Małgorzata Anna Dawidowska (0 głosów)
0%
Ireneusz Marek Kopczyk (0 głosów)
0%
Ewa Diegner (0 głosów)
0%
Roman Jarzmicki (0 głosów)
0%
Andrzej Stanisław Krzymiński (0 głosów)
0%
Marek Blechle (0 głosów)
0%
Danuta Bolenajc (0 głosów)
0%
Marcin Michalski (0 głosów)
0%
Zygmunt Franciszek Owczarek (0 głosów)
0%
Ryszard Nieradko (0 głosów)
0%
Stanisława Halina Stefaniuk (0 głosów)
0%
Jarosław Majewski (0 głosów)
0%
Urszula Grażyna Sobisz (0 głosów)
0%
Alfreda Sazon (0 głosów)
0%
Roman Sobolewski (0 głosów)
0%
Mateusz Zawadzki (0 głosów)
0%
Barbara Helena Furmaniak (0 głosów)
0%
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?