Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 1:1 (wideo)

Archiwum
Gola dla Gryfa zdobył Krzysztof Biegański.
Gola dla Gryfa zdobył Krzysztof Biegański. Archiwum
Piłkarze Gryfa tylko zremisowali w Kościerzynie z Kaszubią 1-1.

Prowadzenie dla Gryfa dał Krzysztof Biegański w 16 minucie meczu. Korzystny wynik dla piłkarzy utrzymywał się aż do 89 minuty. Kiedy wydawało się, że nic złego już nie może się stać, padła bramka na 1-1.

Do remisu doprowadził strzałem głową Troka.

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 1:1 (0:1)
0:1 Krzysztof Biegański (17), 1:1 Błażej Troka (89)

Kaszubia: Kafarski - Kosznik, Hadrysiak, Krysiński, Prokopów, Witomski (70 Damaschke), Wilma, Bieliński (60 Płókarz), Troka, Grzywacz, Sarbinowski (75 Prądziński).

Gryf: Krymowski - Sterczewski, Dworacki, Ettinger, Andrychowski, Kozłowski (81 Solecki), Pawluczenko, Stępień (58 Witucki), Gibczyński (65 Pytlak), Klimek, Biegański (75 Świdziński).