Kierowca z narkotykami i pod ich wpływem zatrzymany w...

  Kierowca z narkotykami i pod ich wpływem zatrzymany w Leborku

  red

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Kierowca z narkotykami i pod ich wpływem zatrzymany w Leborku
  1/3
  przejdź do galerii
  Policjanci z wydziału ruchu drogowego lęborskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej audi A6. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił specyficzny zapach w pojeździe.
  W trakcie przeszukania mężczyzny i samochodu policjanci ujawnili przy nim pojemnik, w którym znajdował się zielono-brunatny susz. Policjanci wykonali test na zawartość środków odurzających w organizmie kontrolowanego mężczyzny. Okazało się, że 29-latek prowadził samochód pod wpływem marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

  W czwartek (7.02 br.) około godz.
  9.20 policjanci z lęborskiej drogówki patrolując drogę krajową nr 6 zatrzymali do kontroli audi A6. Kierującym był 29-letni mężczyzna mieszkaniec województwa zachodnio-pomorskiego. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił specyficzny zapach w pojeździe, gdy kierowca otworzył okno. W trakcie przeszukania mężczyzny i samochodu policjanci ujawnili przy nim pojemnik, w którym znajdował się zielono-brunatny susz. Policjanci wykonali test na zawartość środków odurzających w organizmie kontrolowanego mężczyzny.

  Okazało się, że 29-latek prowadził samochód pod wpływem marihuany. Policjanci zabezpieczyli znalezione substancje i zatrzymali mężczyznę. Po wstępnych badaniach okazało się, że zabezpieczony susz to marihuana.

  Teraz 29-latek odpowie za posiadanie środków odurzających oraz jazdę po ich użyciu. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Polub nas na Facebooku

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GP24 PLUS POLECAMY

  Osobowość Roku 2018 - zgłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zgłosuj już dziś!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Wideo

  Zdjęcia