Kolejna porażka koszykarzy STK Czarni Słupsk (zdjęcia)

red

Aktualizacja:

1/58
    przejdź do galerii

Kolejna porażka koszykarzy STK Czarni Słupsk. Tym razem koszykarze ze Słupska ulegli GKS Tychy 72:76. Byłą to druga porażka Czarnych w dwóch ostatnich kolejkach. ©Łukasz Capar

Przed meczem uczczono minutą ciszy pamięć po zmarłej dziś (sobota 08.12.2018) słupskiej posłance, Jolancie Szczypińskiej.

Samo spotkanie było dość wyrównane. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem po 18. W drugiej minimalnie lepsi byli goście którzy do przerwy prowadzili jednym punktem. Trzecia odsłona również padła łupem GKS. W ostatniej kwarcie rywale odskoczyli o kolejne 2 punkty i ostatecznie pokonali gospodarzy w ich własnej hali 76:72. Najlepiej punktującym w słupskiej drużynie był Patryk Pełka, który zdobył 25 punktów.