Kołyska dla bramkarza

(fen)
Pierwszą bramkę strzelił Adrian Solczak (w wyskoku).
Pierwszą bramkę strzelił Adrian Solczak (w wyskoku). Sławomir Żabicki
Kibice obejrzeli dobry mecz w Pęplinie, gdzie grały czołowe drużyny klasy okręgowej.

Miejscowy Karol okazał się lepszy od Korala z Dębnicy wygrywając 2:0. W pierwszej połowie więcej z gry mieli piłkarze z Dębnicy.

Oni też byli groźni pod bramką Marcina Petrusa, który spisywał się bez zarzutu. Zapał gości ostudziła bramka dla Karola. Po przerwie częściej w posiadaniu futbolówki byli gospodarze.

Sukces miejscowych przypieczętował Adrian Stańczyk. Zawodnicy z Pęplina po zdobyciu bramki wykonali kołyskę dla Marcina Petrusa, który 11 września został ojcem.
Do Karola powrócił z Irlandii Radosław Polechoński.

Karol Pęplino - Koral Dębnica 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Solczak (głową - 35), 2:0 Adrian Stańczyk (55)

Karol: M. Petrus, Urbanowicz, Boniek, Grabarczyk (82 A. Wasylko), Makurat, Solczak, K. Petrus, Polechoński, Gołąb, Tomaszewicz, Adrian Stańczyk. Koral: Babiński, Nawacki, Cyzman, Chmielewski (46 Ł. Bednarek), Bugiel, Zasuwa (59 Żukowski), G. Dowksza, Bulwan, Papierowski, Wieczorek, Lewicki.