1 1 połowa

Piast Gliwice

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Korona skromnie, ale pewnie pokonuje Piasta Gliwice i zrównuje sie z nim punktami!

• Jeszcze Mikkel Kirkeskov trafia do notesu sędziego za brzydki faul na Rymaniaku.

• Ależ zakotłowało się pod bramką Korony! Parzyszek nie dał rady jednak skierować piłki do bramki!

• Aleksander Sedlar jest kolejnym zawodnikiem Piasta, który został ukarany żółtą kartką.

• Tom Hateley dograł w pole karne, jednak Hamerol uprzedził Piotra Parzyszka.

• Zlatko Janjić zmienia strzelca jedynek bramki w tym meczu - Elię Soriano.

• Denis Gojko ukarany żółtym kartonikiem.

• Faul dla Korony na 20 metrze! Będzie bardzo groźna okazja dla gospodarzy!

• Ivan Jukić wchodzi w miejsce Marcina Cebuli.

• Strzał Patryka Dziczka szybuje ponad bramkę. Zabrakło jednak niewiele.

• Katsten Ayong zmienia Jorge Felixa, więc Piast wykorzystał właśnie wszystkie zmiany.

• Po faulu na Rymaniaku gracze obu drużyn zaczęli ostrą przepychankę. Sędzia musi zapanować nad temperamentem zawodników.

• Jakub Czerwiński trafia do notesu sędziego.

• Jakub Żubrowski wchodzi, a schodzi Oliver Petrak.

• Strzał głową Parzyszka szybuje ponad bramkę.

• Podanie Konczkowskiego ląduje w rękawicach bramkarza Korony.

• Dośrodkowanie w pole karne Piasta, po którym gracze Korony domagają się odgwizdania rzutu karnego. Gwizdek sędziego milczy!

• Aleksander Sedlar oddał strzał głową, ale nie trafił w światło bramki.

• Denis Gojko wchodzi w miejsce Aleksandra Jagiełły.

• Marcin Cebula dograł w pole karne, jednak defensorzy Piasta zdołali wybić piłkę.

• Bardzo groźne uderzenie Możdzenia! Zabrakło bardzo niewiele! Korona cały czas napiera swoich rywali!

• Potężne uderzenie Rymaniaka! Frantisek Plach ratuje jednak swój zespół!

• Zawodnicy Piasta rozpoczęli drugą połowę!

• Joel Valencia nie wyjdzie już na drugą połowę. W jego miejsce pojawia się Piotr Parzyszek.

• Koniec pierwszej połowy! Korona w pełni zasłużenie prowadzi po pierwszych 45 minutach!

• Soriano był bardzo bliski zdobycia drugiej bramki! Zabrakło kilku centymetrów!

• Elia Soriano mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Elia Soriano został wypuszczony przez Marcina Cebulę i sprytnym lobem dał prowadzenie gospodarzom!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Elia Soriano i eksplozja radości na trybunach!

• Zamieszanie pod bramką Piasta! Jakub Czerwiński odbił piłkę i uratował swój zespół! W końcu zaczyna się coś dziać!

• Teraz podobna sytuacja miała miejsce pod bramką Korony! Joel Valencia został jednak powstrzymany przez defensora gospodarzy!

• Matej Pucko wyszedł sam na sam z bramkarzem Piasta, ale przegrał ten pojedynek! Nadal mamy bezbramkowy remis!

• Uderzenie z dystansu Marcina Cebuli, ląduje prosto w rękawicach Placha.

• Oba zespoły przerywają wzajemnie swoje ataki na środku boiska. Od jakiegoś czasu nie dzieje się nic ciekawego.

• Michal Papadopulos za wejście łokciem w rywala ogląda żółtą kartkę.

• Joel Valencia robi co chce ze swoimi rywalami, jednak jak na razie nie ma to przełożenia na konkretne sytuacje.

• Teraz mieliśmy taką samą akcję po drugiej stronie. Możdzeń uderzył prosto w bramkarza rywali.

• Mocne, płaskie uderzenie Jagiełły, ale Hamrol zdołał spokojnie wyłapać lecącą futbolówkę.

• Znakomite kierunkowe przyjęcie piłki przez Valencię. Szkoda tylko że jego dośrodkowanie nie dotarło do celu.

• Bartosz Rymaniak jako pierwszy zawodnik w tym meczu zostaje ukarany żółtą kartką.

• Jagiełło wpadł w pole karne! W ostatnim momencie jego indywidualna akcję przerwał Rymaniak!

• Pierwsza akcja gospodarzy, kończy się niedokładny dośrodkowaniem. Plach zacznie z 5 metra.

• Ostre dośrodkowanie na głowę Papadopulosa. Czech od samego początku jest bardzo aktywny.

• Piłka wpada do bramki po strzale Papadopulosa, jednak sędzia liniowy wskazuje, że był spalony!

• Sędzia Mariusz Złotek dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Piłkarze obu drużyn są już na murawie! Zaraz rozbrzmi Mazurek Dąbrowskiego!

• Piast Gliwice nie przegrał od 23 września, kiedy to w 9 kolejce uległ 4:1 drużynie Śląska Wrocław. Chociaż forma Korony wygląda zupełnie inaczej to jednak drużynę Waldemara Fornalika czeka bardzo trudna przeprawa.

• Oba zespoły znajdują się aktualnie w górnej części tabeli. Jeżeli Piast wygra spotkanie to wskoczy na 3 miejsce w tabeli. Jeżeli jednak to Korona wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku to zrówna się punktami ze swoim dzisiejszym rywalem.

• Witam Państwa bardzo serdecznie w to niedzielne popołudnie! Dzisiaj mamy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości! W ten piękny dla naszego kraju dzień Korona Kielce gościć będzie na własnym stadionie Piast Gliwice! Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza serdecznie Bartłomiej Modzelewski!