Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Koronawirus w Bytowie. Duże ograniczenia w pracy bytowskich urzędów

Sylwia Lis
Archiwum
W związku z pojawieniem się w Bytowie dwóch ognisk koronawirusa wprowadzono ograniczenia w pracy urzędów.

Urząd Miejski w Bytowie
Burmistrz Bytowa informuje, że bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Miejskim w Bytowie będzie realizowana przy zachowaniu niżej wymienionych środków ostrożności: do czasu odwołania stanu epidemii będzie obowiązywało ograniczenie w swobodnym poruszaniu się interesantów w siedzibie urzędu, powstrzymywanie się od wizyty w urzędzie, jeżeli występują objawy gorączki, bólu gardła lub przeziębienia, przy wejściu do urzędu dokonywany będzie pomiar temperatury pracownikom i interesantom wchodzącym do budynku, wizyta interesanta bez osób towarzyszących, dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu biurowym nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi, obowiązkowe zakrywanie przy pomocy maski, maseczki, przyłbicy ust i nosa przez interesanta, obowiązkowe używanie rękawiczek ochronnych przez interesanta i urzędnika oraz stosowanie środków dezynfekujących, zachowanie 2 metrowej odległości od drugiej osoby.

Ponadto, cały czas do dyspozycji interesantów pozostanie skrzynka podawcza znajdująca się przy drzwiach wejściowych do Urzędu oraz możliwość wysyłania korespondencji drogą listowną.

- Jednocześnie mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, zachęcam do kontaktu telefonicznego oraz załatwianie spraw drogą elektroniczną. Wykaz bezpośrednich numerów telefonicznych znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego - informuje Ryszard Sylka, burmistrz Bytowa.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i konieczność podjęcia działań ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie zawiesza czasowo do odwołania bezpośrednią obsługę interesantów.
Ośrodek nie przerywa pracy, a jest jedynie nieczynny dla interesantów. Kontakt z pracownikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna.

Przy wejściu do budynku MOPS w godzinach pracy wystawiana jest skrzynka, do której klienci mogą wrzucać dokumenty (będą podlegały rejestracji), a także informacje, prośby lub wnioski do urzędników o kontakt telefoniczny lub mailowy.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

O prawie do aborcji w Sejmie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza