31 października 2 listopada w godzinach 10 - 16 będą kursować dodatkowe autobusy trasą linii nr 8 i nr 16.
Natomiast 1 listopada w godzinach 8.30 - 18 będą kursować dodatkowe autobusy miejskie: trzy autobusy na trasie linii nr 8, cztery autobusy na trasie linii nr 16, trzy autobusy na trasie: Chełmoniewo - Zwycięstwa - Krakusa i Wandy - Gnieźnieńska - cmentarz. Powrót tą samą trasą.
Ponadto trzy autobusy na trasie: osiedle Morskie - Spokojna - Morska - Armii Krajowej - Krakusa i Wandy - Gnieźnieńska - cmentarz. Trasa powrotna: Gnieźnieńska - Krakusa i Wandy - Armii Krajowej - Morska - Energetyków - Franciszkańska.
Cztery autobusy na trasie: Władysława IV - Monte Cassino - Armii Krajowej - Krakusa i Wandy - Gnieźnieńska - cmentarz. Powrót tą samą trasą.
Cztery autobusy na trasie : dworzec PKP - Krakusa i Wandy - Gnieźnieńska - cmentarz. Trasa powrotna: Gnieźnieńska - 4 Marca - Zwycięstwa - Armii Krajowej - dworzec PKP.
Przystanek końcowy dla wszystkich linii będzie przy cmentarzu (przystanek: Gnieźnieńska/Pętla).
- 1 listopada autobusy będą jeździły praktycznie na bieżąco, jeden za drugim - mówi Jerzy Banasiak, rzecznik MZK. - A więc obojętnie, o której godzinie pasażer pojawi się na którymś z wymienionych przystanków, bo zawsze może liczyć, że za chwilę podjedzie kolejny autobus, który będzie jechał w stronę cmentarza.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?