Koszykówka. Grała słupska młodzież. Młodzicy Energa Adkonis Słupsk z minimalną wygraną

OPRAC.:
Przemysław Wawryk
Młodzicy grali ze zmiennym szczęściem
Młodzicy grali ze zmiennym szczęściem CzarniToWy
W ostatni weekend, młodzi koszykarze ze słupska rozegrali trzy mecze. Tylko Energa Adkonis Słupsk zaliczyła zwycięstwo w rozgrywkach U12. Energa Laminopol Słupsk i Energa Frages Słupsk zaliczyły wysokie porażki.

U-14 z wysoką porażką w Starogardzie Gdańskim

Słupska drużyna U-14 przegrała z SKS GAMA Starogard. Goście od początku narzucili swoje temp gry. Zaczynając mecz od wyniku 0:9. Agresywną obroną ustawili wynik spotkania. Nasza drużyna nie poddała się i walczyła do samego końca co pokazuje, że to drużyna z charakterem. Ostateczny wynik to Energa Laminopol Słupsk 59 - 88 SKS GAMA Starogard Gdański.

U-17 przegrywa pierwszy mecz sezonu

Wynik spotkania może być mylący. Pomimo wyraźnej przegranej naszych zawodników mecz był dość zacięty. Przez większość spotkania prowadzenie gości nie wynosiło więcej niż kilka punktów. Nasi zawodnicy rzucili się do odrabiania strat w drugiej połowie. Niestety nie starczyło sił na wyrównanie wyniku i mecz zakończył się wyraźnym prowadzeniem przyjezdnych. Energa Frages Słupsk 61:82 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk.

U-12 ze zwycięstwem

Minimalne zwycięstwo zaliczyli na inaugurację sezonu młodsi młodzicy Energa Adkonis Słupsk w rozgrywkach U12. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy w 3 minucie prowadzili 6:1. Od tego momentu o wiele lepiej radzili sobie zawodnicy SKS GAMA Starogard Gdański i wygrali pierwszą kwartę 26:12. Po uwagach trenera słupscy zawodnicy zaczęli lepiej bronić i do przerwy zmniejszyli przewagę gości 22:33. Trzecia kwarta wygrana 17:4 przez słupszczan pozwoliła im prowadzić po 30 minutach 39:37. Przez cała czwartą kwartę trwała walka kosz za kosz, ale w samej końcówce zawodnicy Energa Adkonis Słupsk mieli więcej szczęścia i ostatecznie wygrali 47:46.