Koszykówka. Młodzicy Czarnych Słupsk postawili się liderowi rozgrywek

Red
Weekendowe granie młodzieży Czarnych Słupsk
Weekendowe granie młodzieży Czarnych Słupsk CzarniToWy
Młodzi zawodnicy Czarnych Słupsk rozegrali kolejne mecze. Koszykarze Energi Adkonis Słupsk dzielnie walczyli z AK 7 Treflem Sopot. Pomimo wielkiego zaangażowania i walki musieli uznać wyższość lidera.

Energa Adkonis Słupsk 70:91 AK7 Trefl Sopot

Młodzicy młodsi Energi Adkonis Słupsk rozegrali bardzo dobry mecz z AK 7 Treflem Sopot. Goście jeszcze nie przegrali w tym sezonie i od samego początku chcieli udowodnić swoją przewagę. Do przerwy prowadzili 30:52. Po zmianie stron słupscy zawodnicy skrupulatnie odrabiali straty i na 4 minuty przed końcem tracili tylko 10 punktów (64:74). Sopocianie trafili jednak dwa razy "za trzy" i do końca meczu kontrolowali sytuację.

Energa JS Przekładnie 47:69 Pogoń Lębork

Kadeci Energi JS Przekładnie Słupsk doznali porażki w Lęborku z miejscową Pogonią. Drużyna z Lęborka występuje w pomorskiej lidze kadetów poza konkursem, ponieważ w jej składzie są zawodnicy o rok i o dwa lata starsi. Słupscy zawodnicy zagrali mecz, w którym mieli słabą skuteczność rzutową oraz popełniali proste błędy w ataku. Najczęściej były to niecelne podania. Mimo prób przełamania nieskuteczności gra słupszczan do końca meczu nie ulegała poprawie.

Energa JS Przekładnie 43:88 GAK Gdynia

Nie był to udany mecz kadetów Energi JS Przekładnie. Od pierwszych minut goście odskoczyli na bezpieczną przewagę, a gospodarze popełniali proste błędy zarówno w ataku jak i w obronie. Mimo, że gra poprawiła się po pierwszej kwarcie to słupska drużyna nie potrafiła zbliżyć się do przeciwników. Za mało było udanych akcji po obu stronach boiska w wykonaniu słupszczan.

Energa Frages Słupsk 106:63 Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk