Koszykówka. Wielkie emocje w meczach młodych zawodników Czarnych

PW
Wielkie emocje w meczach młodych zawodników Czarnych
Wielkie emocje w meczach młodych zawodników Czarnych CzarniToWy
W miniony weekend swoje mecze rozegrali młodzi koszykarze Czarnych. Zaangażowania, walki i emocji na pewno nie zabrakło.

Porażka U-14 z UKS Basket Ósemką Wejherowo!

Koszykarze U14 musieli uznać wyższość drużyny gospodarzy i przegrali 54-74. Mimo wyniku, Czarni pokazali ogromne zaangażowanie i walkę na parkiecie. Starali się zmierzyć z wyjątkowo trudnym przeciwnikiem, ale goście z okazali się lepsi w tym starciu.

Minimalna porażka U-13 UKS Bryza Kolbudy

To starcie dostarczyło wielu emocji i chwil, które zapadną w pamięć kibiców na długo. Czarni pokazali ogromną determinację i zaangażowanie w każdej akcji, ale goście okazali się bardziej wytrwali w kluczowych momentach spotkania i wygrali 63-68..

Zacięta końcówka zakończona zwycięstwem U-15 z drużyną MTS Basket Kwidzyn

To była prawdziwa uczta dla miłośników koszykówki, pełna niesamowitych akcji i emocji. Czarni udowodnili swoją wyjątkową zdolność do walki, wygrywając na własnym parkiecie w ostatnich sekundach meczu. Kibice byli na nogach, dopingując swoją drużynę do samego końca. Mecz zakończył się wynikiem 74:73 dla JS Przekładnie Słupsk.

Minimalna przegrana U-12 z UKS De La Salle Gdańsk

Mecz ten dostarczył wielu emocji i zwrotów akcji, a kibice byli świadkami prawdziwej rywalizacji na parkiecie. Pomimo wysiłku gospodarzy, goście z Gdańska zdołali utrzymać przewagę przez cały mecz i zdobyć zasłużone zwycięstwo 56-61.

Wysokie zwycięstwo młodzików młodszych w Pelplinie

Zawodnicy Energii Adkonis Słupsk dominowali od samego początku „wyjazdowego” meczu z Decka Pelplin w rozgrywkach U12. Mocna obrona i szybkie ataki pozwalały z każdą minutą powiększać przewagę. Do przerwy gospodarze rzucili tylko 3 punkty. W trzeciej i czwartej kwarcie obraz gry się nie zmienił, chociaż drużyna z Pelplina częściej trafiała do kosza. Końcowy wynik 75:17 dla Energi Adkonis Słupsk.